OutSider

Egzistencija

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, mieli playman'ai, vienoje temoje offtopic'e su kolegomis truputį nukrypome į egzistencinę tematiką, tai jei kas norite padiskutuoti apie temos aprašyme išvardintus topic'us ar kažką panašaus į tai, galite tai daryti čia.

 

Jeigu niekas nesusidomės, tiesiog uždarysiu ir/ar ištrinsiu.

 

Pirma užuomina - gyvenimo prasmės nėra ;) Numanau, ką dabar dauguma pamanys ar pasakys, sėkmės ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo gyvenimo prasmės nėra ,vistiek viskas baigsis mirtimi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma naudokis kekviena diena ,nes sekancios dienos gali ir nesulaukt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma naudokis kekviena diena ,nes sekancios dienos gali ir nesulaukt

Būtent! reikia gyventi taip lyg kiekviena diena būtų paskutinė ,nes negali žinoti kada mirsi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kam gyvenimo prasmė yra,o kai kam ne.Taip kad gyvenk ir džiaukis tuo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagarba , Outsider , uz sia tema ir nebandai jos uzdaryti ;):P Jei kalbeti apie gyvenimo prasme pirma reikia atsakyti i klausima kas yra gyvybe. Beje gyvenimas ir mirtis labai susije , jei zinotume kas yra po mirties - tamsa , vaiduokliavimas :P ar vel gyvenimas , butu lengviau atsakyti i zmogaus egzistencijos prasme. Tikiu , kad zmogus turi siela , elektriniu daleliu visuma ar kazka panasaus , kas nemirsta su zmogaus kunu , labai man norisi tai pavadinti "atmintimi" , man mirtis tapatinama su atminties praradimu , mano didziausia baime ;) Beje dar savo gyvenimo prasmes nesuradau , daug kas pasakys , kad reikia po saves palikti palikuoniu ir perduoti jiems viska ka zinai ir t.t. , bet man tai kas kita , juk turi buti kazkas dar svarbiau , ieskosiu toliau ;) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip mano draugas pasakė: Mano gyvenimas po kolkas š.... ,bet kolkas gyvenu tik dėl to kad žinau kad viskas pagerės.... mane tai privertė susimąstyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip mano draugas pasakė: Mano gyvenimas po kolkas š.... ,bet kolkas gyvenu tik dėl to kad žinau kad viskas pagerės.... mane tai privertė susimąstyti...

Jei tavo draugas tik lauks kol gyvenimas pageres , tai jis dar ilgai š****** bus, o jei jis turejo aumenyje , kad jis bandys pats savo jegom kazka keisti , tai jis eina teisinga linkme ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sakydamas, kad gyvenimo prasmės nėra, turėjau omeny ne neigiama prasme, jog "viskas beprasmiška", "viskas š****", "vis tiek mirsim", bet tiesiog kad gyvenimo prasmės nėra ir tiek. Taip, kaip jos nėra drugelio, mamauto, vėžlio, gėlės ar bet kokios kitos būtybės gyvenime. Tai, kad sugebame mąstyti sudėtingiau už gitas gyvybės formas, nesukuria kažkokios prasmės. Bet tai jokiu būdu nereiškia, jog tai blogai. Prasmės nėra ir tiek.

 

Kas neblogai mokate anglų kalbą ir rimčiau domitės savianalize, rekomenduoju kelis video. Tingiu juos čia kelti, tai numetu link'ą į vieną post'ą savo blog'e. Abejoju, ar kam nors iš čia tai yra tikrai įdomu, bet gal kažkam pasirodys naudinga...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakysiu trumpai drutai - mes visi gimstam kad numirtume, taigi reikia dziauktis kiekviena diena

kad gyvename (nesvarbu ar mums blogai ar gerai) ir branginti sia dovana o ne svaistyti veltui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tavo draugas tik lauks kol gyvenimas pageres , tai jis dar ilgai š****** bus, o jei jis turejo aumenyje , kad jis bandys pats savo jegom kazka keisti , tai jis eina teisinga linkme :thumbsup4:

 

na stengėsi jisai... :D na bet aišku pauklyste gi ir man būna kad viskas ūžpi** :D ta auglyste beprosytė ,vis kažkas blogai iškart žudysios žudysuos... xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na stengėsi jisai... :thumbsup4: na bet aišku pauklyste gi ir man būna kad viskas ūžpi** :D ta auglyste beprosytė ,vis kažkas blogai iškart žudysios žudysuos... xD

Matau nelabai i klaviaturos mygtukus pataikai :D Paauglysteje formuojasi zmogaus asmenybe , todel ir sunku , dar tos hormonu audros , baisu :D:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa, pamastymai gan panasus visu... Gyvenk ir zvenk... Tokias temas "lukstenant" gyvenimas tik pasunkeja, nes tie galvojimai varo tikrai y nevilti, nes kas ir ka bemastai gero ar blogo, visvien viskas uzsibaigia mirtimi...

Gal kas skaite HESES "stepiu vilkas", gera knyga, tai va ten tas veikejas buvo susimastes zmogus visa gyvenima ur jau nuvo tai :thumbsup4::D :D :D privede prie savizudybes, kol "neatjunges" proto nepabande gyvent...nu isvada tokia kad gyvenimas beprociams lengviausias ir geriausias, be jokiu rupesciu ir problemu...

Taip kad bukim durneliais geriaw, ir eikim dar papliekt su kokiu ps3, kad patrumpint dar savo gyvenima, kad liktu maziau kanciu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.