ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

matosi kad zaidimas ne i SP buvo koncentruotas.uz tokio ilgio Campaign tai tyliu krc..kaip ir su 1 buvo, bet cia lygtai dar trumpesnis.taigi dziaugiasi visi MP fanatai...geriausia metu saudykle?...please..aisku del pardavimu ir del MP bus wou !!!.. :D bet is pacio zaidimo net nera ka prisimint..

nesakyk, 2-a misija nesveikai susukta. : ) ten kur šalta ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kepu si zaidima su img burn,ir man ismete I/0 Error,ties 22 %,ir toj lentelei dar parasytas device,interpretation,sense area ir t.t,gal zn kame problema?zaidima nupatchinau su patchu tuo kur is wave 4 ir wave 3 ir paskui tuo kitu patchu kur is is wave 3 i wave 2,nes mano fw sena.gal zinot kame problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apskritai geimas lb netgi geras,gal ir minusas kad trumpokas bet kad dauguma db tokiu.uztai geras MP ir co-op misijos tai atperka.

Ne į temą

tik nesakyk scalman kad tavo taip isgirtas Killzone 2 lb jau ilgas,7.5h uztrukau ant normal (trooper) ,o MP tikrai zymiai geresnis ir zaidziamesnis MW2 bus
Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

errr...galit nekreipt i mane per daug demesio,man mazai kas patinka isvis paskutiniu metu. KZ2 irgi nieko gero :throw:

misijos gal ir nieko,bet ta daugybe preisu ir kai jie nesibaigia tai cia gal perlenke lazda,as suprantu kad cia saudykle..tiesiog kad prie zaidimo maziau dirbt reiktu tai galima priskist visur priesu pilna ir tiek.ir dar kad jie nesibaigtu padaryt..isvis pasaka tada..kam patiko cool !! sveikinu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu sutikti su edeo, kur nera PS zenklo, ten Scalmanui yra neisimintinas zaidimas.

Zaidimas yra neralus, ir as niekada tuo neabejojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siusciaus bet man savaite siunce ir dar ratio susigadinciau

Bet apskritai manau kad bus puikus zaidimas.As ji tikrai siusiuos vien tik del to kad gales su sniegomotociklu pasivazinet gal kokiu plori ar arctic cat.:throw:

Pats smagiausias ir dalykas ir yra kad gali pasivazinet su kokia transporto priemone per saudykles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jeigu jums išies žaidimas suteikia tiek daug laimės tai aš jumssiūlau nusipirkti jį. Kam čia siuntinėtis.. Vistiek live nesaugu bus žaisti.. O juk tokį žaidimą pagrinde live ir norėsite žaisti.. Tai, kad galėtume atsipūtę grainti tokį žaidimą pasitaupykite truputi pinigėlių :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalmanai, ko tau dar reikia si zaidimu? Zaidimo istorija puiki, gameplay superinis, sp kad ir trumpas bet susuktas tikrai gerai, mp bus geriausiai padarytas is visu fps zaidimu.

Ne į temą

Nors tau truksta vieno, kad butu Sony gaminys :DDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tu pasileidai ? Su 1.61 ?

Ne į temą

Pasileidau su 1.6 su active.iso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neklausyk tu cia kazkokiu nesamoniu, (Jug scalman). Tas pats kaip ir ant MW, kaip tu pereitai geima jei priesai nesibaigtu, va ant cod3 tai ten tikrai vietose priesai nesibaigia, o cia tikrai to nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi sakau, kad priešų begalybė. :unsure: Ir žaidžiu ant Regular - pakankamai sunku. Taigi perėjus pratybas pats žaidimas pasiūlo Tau labiausiai tinkantį diffucility levelį, taigi. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai ten tokios pratybos, vis bandziau veteran kad pasiulytu bet niekaip :unsure: ant hardened losiu tai nelengva, veteran tai neturiu tiek kantrybes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu sutikti su edeo, kur nera PS zenklo, ten Scalmanui yra neisimintinas zaidimas.

Zaidimas yra neralus, ir as niekada tuo neabejojau.

Ne į temą

kazkaip prie sito zaidimo tikrai nematau X zenkliuko.jei ka tai jis multi.man kaip tik idomus yra zaidimai o ne konsoles,o tai kad ant X pagrinde shooteriai eina ta cia jau kita sneka,kas kam patinka,kam idomu po kolidorius palakstyt tai labai saunu.kam jus gincinat mano nuomone ,jus savo sakykit ir tiek.nes cia kazkaip nera del ko gincytis kaip ir.man taip atrodo ,jum kitaip..kekvienas turi savo nuomone.dabar pgr losiu ant X o ne ant ps3 jei ka,o kad zaidima papeikiu tai nereiskia kad jo nelosiu pats..tiesiog yra dalyku kurie nepatinka.visi zaidimai ju turi..noreciau is jusu koki protinga posta pamatyt irgi apie zaidimus.ar jus i juo nesigilinat,pereinat pavirsium ir tiek.

 

Neklausyk tu cia kazkokiu nesamoniu, (Jug scalman). Tas pats kaip ir ant MW, kaip tu pereitai geima jei priesai nesibaigtu, va ant cod3 tai ten tikrai vietose priesai nesibaigia, o cia tikrai to nera.

Ne į temą

kaip pereinasi geimai kur priesai nasibaigia,ogi taip kad reikia daeit iki checkpoint ir viskas.kol iki jo nedaeisi tol priesai eis be sustojimo,gali eit valanda ,gali eit 15min..cia labai geras pavyzdys praeitas COD5 jei ka..daeik iki checkpoint ir nereiks net nieko saudyt.

vaje kaip cia gali but kad as peikiu geriausia metu zaidima !!!! tai bent ane..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isidiegaiu, palosaiu. Pradejo minios priesiu eiti, o tu kaip superman'as lakstai ir taskai visus. Fsio uninstal ir next. Einu zaisti Dragons age orginis. Nors i zaidima panasus, o ne i supermenu kovas ........ Va butu kaip splinter cell, tai kazkas link tikroves

PS: Nors kai nebus ka lost, pereisiu vistiek :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.