ViPeRkillz

Call of Duty: Modern Warfare 2

Rekomenduojami pranešimai

As sava jau atsijemiau :D Atsisveikinu savaite i prieky, bai...

NuotraukaNuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Solo campaign 5 valandos užsiėmimo. Poto gali iškart spec ops lošt, bet po tų penkių valandų ištisinio veiksmo, bent jau man, galvą jau skaudėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tikrai per viena karta ir solo ir pec ops tai niekaip..na ir nesinori jei ka ..kazkaip reikia pertraukos.as tai po pirmo perejimo iskart sedau prie antro rato ant hardest dar sepc ops net nelieciau. :D nes hardest lugi uzknisa kartais juodai..ir nervina tie skriptai is tikro,na tokie kaip kol tu nezengsi poros zingsniu tol jie neis irgi ir priesai eis kaip is fabriko kokio,cia isvis galima taip suzaist su tais checkpointais kad..gali daug saudyt ir nieko nepasiekt ogali mazai saudyt bet praeit tolyn..tik skriptus reik prisimint ,o tas nera gerai, labai jau i akis krenta .
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau tai krenta i akis, nes tu nori tai matyti. As ant veteran visur be problemu perejau. Jeigu zaist nemoki tai tylek... Nes pasakoja su savo scriptais, kai zaist nemoka. Viskas gerai, nesakau kad ten 10/10, bet 9.5 tai tikrai. Nes istorija tai kaip holivudo filme. daug istorijos posukiu, ir isdavimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau tai krenta i akis, nes tu nori tai matyti. As ant veteran visur be problemu perejau. Jeigu zaist nemoki tai tylek... Nes pasakoja su savo scriptais, kai zaist nemoka. Viskas gerai, nesakau kad ten 10/10, bet 9.5 tai tikrai. Nes istorija tai kaip holivudo filme. daug istorijos posukiu, ir isdavimu.

Ne į temą

elgiesi kaip mazas vaikas :) kam varyt ant zmogaus jei jis issako savo nuomone, praejai ant sunkiausio levelio nu ir malacius nesiok medali dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jis ne nuomone issako, jis tik isikales viena minty jog viskas scripted. Tai kodel ant racing geimu neisimini scriptu visokiu ar kitokiu shh. Nuomone buna kai jis pasako, kas jam patinka kas nlb, koks zaidimas jam atrodo, o dabar viena fraze " Geimas scripted ir pns."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau ir as MW2, tai tikrai nuostabus zaidimas, daug veiksmo viskas gerai, bet ar man taip atrodo, ar zaidimas labai pasunkejo, o gal cia del to, jog nelosiau ~ puse metu saudykles jokios ? :) Bet ir siaip manau, kad jei online pazaistume su sio forumo nariais tai ziauriai gauciau :)

Ne į temą

(bet taip niekada kolkas neivyks, nes turiu gold, bet neturiu live, BAN ;( )
Redagavo LKL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau ir as MW2, tai tikrai nuostabus zaidimas, daug veiksmo viskas gerai, bet ar man taip atrodo, ar zaidimas labai pasunkejo, o gal cia del to, jog nelosiau ~ puse metu saudykles jokios ? :) Bet ir siaip manau, kad jei online pazaistume su sio forumo nariais tai ziauriai gauciau :)

Ne į temą

(bet taip niekada kolkas neivyks, nes turiu gold, bet neturiu live, BAN ;( )
Man kai ejau ant regular tai jo nelengva buvo lyginant su anom dalim, bet jei lyginant veteran sunkumus tai man si dalis lengvesne pasirode.

Ne į temą

LKL, yra tam leaf, gali zaist nors ir baninta konsole (pas mus tokie beveik visi :)), jei sugalvosi prisidet tai pm :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jis ne nuomone issako, jis tik isikales viena minty jog viskas scripted. Tai kodel ant racing geimu neisimini scriptu visokiu ar kitokiu shh. Nuomone buna kai jis pasako, kas jam patinka kas nlb, koks zaidimas jam atrodo, o dabar viena fraze " Geimas scripted ir pns."

:) :) :)

Tu arba pats nesupranti ką rašai, arba nesupranti, ką scalman sako.

Turbūt visuose žaidimuose priešai yra nesibaigiantys ane? Man asmeniškai tai yra LABAI didelis minusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) :) :)

Tu arba pats nesupranti ką rašai, arba nesupranti, ką scalman sako.

Turbūt visuose žaidimuose priešai yra nesibaigiantys ane? Man asmeniškai tai yra LABAI didelis minusas.

Man irgi tai yra didelis minusas nes:

* Tai istampo zaidima. tipo ner ka cia parodyt ar pertrumpas mapas , tai siuo momentu tai pridedam belekiek priesu ir padarom chuck norris vs 10000 :)

* Smarkiai numusa realizma. Vel chuck Norirs stilius.

* Blemb* DOOM1-2 turim. Turim net 3 Serious Sam dalis. Tai jai norim buti chukais norrisasi einam situos losti :)

 

PS: Cia IMFO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jis ne nuomone issako, jis tik isikales viena minty jog viskas scripted. Tai kodel ant racing geimu neisimini scriptu visokiu ar kitokiu shh. Nuomone buna kai jis pasako, kas jam patinka kas nlb, koks zaidimas jam atrodo, o dabar viena fraze " Geimas scripted ir pns."

Ne į temą

jei nervai netvarkoj tai eik nusiramink nu nzn ,ka nors paveik biski...skirk kur yra zmogaus nuomone ir kur tavo priekaistai mano nuomonei...papriekaistaut gali savo draugeliam jei kas ne taip,,o cia jei neturi ka pries pasakyt tai varyt irgi nereikia.ne mazu vaiku darzelis juk.o sciptai tikrai ant akiu lipa sunkiausiam lygi..nieko nesakau zemesniuose to nepastebi,bet tam tai tikrai, ir fakto teigimas nera isikalimas i galva..o pasakymas to kas biski trugdo zaist ir kas nelabai gerai padaryta..ne visi mato viska dar siaip..kai kam tik pasaudyt bile reikia.taigi nereikia kibt kur nereikia.
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka vakar as irgi nusipirkau,tj prisedau prie mp 8h neatsitraukdamas, compaign dar net nedariau,pasiliksiu veliau desertui :D prie mp interactive paplusejo nelogai, pilna gynklu,attachmentu,chalengs,kartais net per daug tu chalenge atrodo prideje...tik wa gaila truksta man snaiperiu :-( bet reziume zaidimas toks kokio ir tikejausi :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir buvo tikėtasi CoD: Modern Warfare 2 sugebėjo sumušti pirmosios dienos pardavimų rekordą. Anksčiau šis rekordas priklausė GTA IV žaidimui, kurio per pirmąsias 24 valandas buvo parduota 3,7 milijonai kopijų. Na, o Activision šiandien pranešė, kad MW2 turėjo sėkmingiausią startą ne tik žaidimų istorijoje, bet turbūt ir viso pramogų verslo istorijoje. Per pirmąsias 24 valandas JAV ir Jungtinėje Karalystėje buvo parduota net 4,7 milijonai žaidimo kopijų ir sugeneruota 310milijonų dolerių. Išties triuškinantis startas.

 

Analitikai jau dabar prognozuoja, kad iki 2009 metų pabaigos bus parduota nuo 11 iki 13 milijonų MW2 žaidimo kopijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.