Renuolis

ALUS

Rekomenduojami pranešimai

Nemegstu stipriu gerimu, bet kai buvau jaunas tai gerdavau ir juos (maziau reikia, greiciau i galva kala), na tipiskas vaikiskas mastymas.

Alkoholi vartoju retai, toks jau mano budas. Jei geriu tai alu, labai retai (t.y. LABAI LABAI) brendi.

Skaniausias alus tai Bravarijos, kai nevairuuoju visada einu pasedet i ta kavine-bara, kad atigert alaus, nes parduotuvej nenusipirksi. Jie patys alu ten gamina, kas neragaves - rekomenduoju. Dazniausiai su draugais imam metra alaus ir skanaujam :)

Visiskai sutinku del Bravarijos alaus. Super alus pats skaniausias :) O del baltos tai Finlandia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Abejoj uar yra geresne snabe uz absoliuta ;)

Kaikurios Absoliut rusys tikrai neblogos , bet kaikurios tragiskos , bent jau man. Jei rinktis degtine, teikciau pirmenybe Finlandijai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nemegstu stipriu gerimu, bet kai buvau jaunas tai gerdavau ir juos (maziau reikia, greiciau i galva kala), na tipiskas vaikiskas mastymas.

Alkoholi vartoju retai, toks jau mano budas. Jei geriu tai alu, labai retai (t.y. LABAI LABAI) brendi.

Skaniausias alus tai Bravarijos, kai nevairuuoju visada einu pasedet i ta kavine-bara, kad atigert alaus, nes parduotuvej nenusipirksi. Jie patys alu ten gamina, kas neragaves - rekomenduoju. Dazniausiai su draugais imam metra alaus ir skanaujam ;)

"kai buvau jaunas" jau cia pasakei kaip butum pensininkas ;) man jau over 30 bet vistiek kartais suvaikeju kaip koks

niolikinis ;)

a kas cia per alus Bravarijos gal Bavarijos ar cia toks jusu bazaras from Kaunas (no offence) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

"kai buvau jaunas" jau cia pasakei kaip butum pensininkas ;) man jau over 30 bet vistiek kartais suvaikeju kaip koks

niolikinis :D

a kas cia per alus Bravarijos gal Bavarijos ar cia toks jusu bazaras from Kaunas (no offence) :D

cia yra alus restoranas "Bravarija" :D

buvau jaunas 15-16m, praejus 7 metam jau nebetoks jaunas ;)

o jei tau jau virs 30 tai taikai i [joking]seniu kategorija[/joking] :D;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

cia yra alus restoranas "Bravarija" :D

buvau jaunas 15-16m, praejus 7 metam jau nebetoks jaunas :D

o jei tau jau virs 30 tai taikai i [joking]seniu kategorija[/joking] ;):D

aj tai kai esi 23 tada jau esi kruts vyrs :D nu nepyk as manau kai bus virs 25

tada jau, gal, ir busi nebe toks jaunas bet tai amzius ne riba viskam ka nori

daryt, nu juokis juokis kai tau sukakos 30 kitaip tada kalbesi,

man kaip, tokiam senukui, dar neblogai sekas ir pamaigyt mygtukus ant boxo ir alaus

truktelt kartais o dar ze ir i kluba nunesu savo senus kaulus kartais ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai apie 30 buteliuku per savaitgali dazniausiai isgeriu :D ir jei geriu tai 3 ar 4 dienas maziausiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai "Kablys", "Smūgis'' ir žinoma "Teisybės" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aj tai kai esi 23 tada jau esi kruts vyrs :P nu nepyk as manau kai bus virs 25

tada jau, gal, ir busi nebe toks jaunas bet tai amzius ne riba viskam ka nori

daryt, nu juokis juokis kai tau sukakos 30 kitaip tada kalbesi,

man kaip, tokiam senukui, dar neblogai sekas ir pamaigyt mygtukus ant boxo ir alaus

truktelt kartais o dar ze ir i kluba nunesu savo senus kaulus kartais :D

:) :)

Matai vieni geria daug kiti nedaug, man siaip 22m. pakolkas ir as manau kad esu atgeres savo, netraukia manes tas alkoholis kaip traugdavo anksciau. Neturiu ir bendravimo sutrikimu kad reiketu akoholio pagalbos atrisant liezuvi.

Kai susibegam su xebrike daznai bunu "draiveris" ir vistiek puikiai praleidziu laika.

O del amziaus skirtumo tai zinai kad nuo 20-ties istirpsta tas barjeras iki 30 metu, jau net sunku amziu pasakyt zmoniu kai rukalai ir alkoholis buna veida pakeites.

Sportas mane labai nuo situ dalyku atpratino, akoholi vartoju kai yra proga, nerukau ir nevartoju narkotiku ;)

manau kad tai kelias i sekme :D:D:D lolololol

Life is short - drink more ;) ;)

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu taj taip daniska, kaip nekeista visai nebloga degtine padare danai,

tik va vienas niuansas (nzn geras ar blogas) kai geri nematai kada baigsis ir kiek isgerei :D

Danzka Vodka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

:D:)

Matai vieni geria daug kiti nedaug, man siaip 22m. pakolkas ir as manau kad esu atgeres savo, netraukia manes tas alkoholis kaip traugdavo anksciau. Neturiu ir bendravimo sutrikimu kad reiketu akoholio pagalbos atrisant liezuvi.

Kai susibegam su xebrike daznai bunu "draiveris" ir vistiek puikiai praleidziu laika.

O del amziaus skirtumo tai zinai kad nuo 20-ties istirpsta tas barjeras iki 30 metu, jau net sunku amziu pasakyt zmoniu kai rukalai ir alkoholis buna veida pakeites.

Sportas mane labai nuo situ dalyku atpratino, akoholi vartoju kai yra proga, nerukau ir nevartoju narkotiku :D

manau kad tai kelias i sekme :):D;) lolololol

Life is short - drink more :D;)

vot cia tai respekts ;) geriau jau kasiuka koki palost o ne vodke kvasint

taigi kas sukure sita tema tam dirza reiketu duoti :P

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alus tai tauro pilsner arba Kalnapilio pilsner :angry: dar labai patiko anglijoj carling :( o is stipriu tai degtine ir brendis, smirnoff gera degtine arba kokteiliai :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na alutis tai jega po sunkaus darbo, vakare, po duso ir po moters... Lietuvoj buvo megiamiausias tai tauro pilsneris, o dabar kanadoj tai geriausias budvaiser, ir retkarciais svyturio extra kuris vienimtelis lietuviskas alus cia...

O is stipriuju tai labiausiai tekila... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienam savo, kiek ir ko vartot, galiu savo nuomone reikst budamas olschooolinis, 30 m. tai jau sis tas. alus mano megiamas dalykas, niekad nemeginsiu chemijos, bandziau zoles bet neprilipo,xebra luzta aplink, megstu senus tradicinius budus, alus, vodke. o siaip su gera xebra kaip ir nebutina. pakankamai veiklos ir blaiviam :) pagal situacija, sakant...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.