trinchiuz

iXtreme 1.6

Rekomenduojami pranešimai

Neklaidink zmoniu. 1.6 nera saugesnis nei 1.51, tiesiog jis turi apsaugas nuo n00bu kad jie nieko nenutuokdami nepaleistu visokiu modifikuotu ISO atsiustu is neaishkiu vietu (pvz kai wave3 nupatchina i wave2). Jei pries kepdamas visada patikrini ISO su abgx360 tai naudodamas 1.51 fw esi lygiai taip pat saugus kaip ir 1.6 fw.

as ir panasiai maniau,bet pagalvojau jog gal yra zmoniu geriau zinanciu uz mane :whistling: na kaip bebutu n00bas nesu, zinau ka siunciuos ir ka rasaus tai man po kol kas ir 1.51 pakanka :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nezinot kada atsiras Modification Disk su ix1.6 ? :whistling:
Redagavo GorDo
Off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su abgx360 ir pries tris metus isleisti firmware atrodys tinkami;

 

1.51 yra tik half-stealth nes atlieka ne visus stealth chekus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu wa isirasiau einu ismeginsiu kaip eina ir kaip isdure mane tas flasheris ziauru sako half open :whistling: o paprastai reikejo atidaryti dvd roma ir nuskaite viska :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur klaidinimas?

1.6 yra saugesnis uz 1.51 nes atlieka papildomus stealth chekus su wave3, kuri 1.51 ignoruoja. paskaityk tema ir pats zmoniu neklaidink

Nesupratai tu manes. Tarkim turi ISO kuri patikrinai su abgx360 ir irasei i DVD. Tai ta DVD naudoti ant 1.51 bus taip pat saugu kaip ir ant 1.6. Va jei isirasei ISO ant kurio buvo neaiskiu patchu prideda ar dar kokiu nesamoniu jam pridaryta, tada 1.51 vistiek ji paleis, o 1.6 nepaleis. Bet kai visus ISO pries rasydamas pats pasitikrini su abgx tai gali naudoti 1.51 ilgai ir laimingai. Redagavo Glottis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su abgx360 ir pries tris metus isleisti firmware atrodys tinkami;

 

1.51 yra tik half-stealth nes atlieka ne visus stealth chekus

na ta tai suprantu bet jei visad parsiustus iso praleisiu per abgx360 tai tikimybe banui nebus didesne su 1.51 nei kad su 1.6? ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as supratau kad nebereikes tikrinti su abgx360 ir jei jis nebus stealinthas jo nepaleis ir drasiai galesi naudoti i 1.51 belenka leidzia nepatikrines ar jis su apsauga ar be ... o jei noresi be apsaugos losti yra toks dalykas kaip active.iso buna iskart priemstas ji isimeti ir tada pasileidi nupatchintus geimus arba be stealth...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai paiko tas dalykas kaip activation.iso nes as turejau geima kuris nejo nei ant ix1.51 nei dbr ant ix1.6 bet paleidus sita iso man jis pasileido, pats zaidimas turejo ix palaikyma, bet matyt buvio kazkokiu nesamone jame pridaryta, manau reiktu pabandyti geima ir be ixtreame palaikymo, o tik su xtreame del viso pikto, o gal paleis :whistling:

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as supratau kad nebereikes tikrinti su abgx360 ir jei jis nebus stealinthas jo nepaleis ir drasiai galesi naudoti i 1.51 belenka leidzia nepatikrines ar jis su apsauga ar be ... o jei noresi be apsaugos losti yra toks dalykas kaip active.iso buna iskart priemstas ji isimeti ir tada pasileidi nupatchintus geimus arba be stealth...

Visada reikia tikrinti su abgx pries rasant i diska. 1.6 viso labo patikrina ar yra stealth, bet tas stealth gali buti nekokybiskas, arba gali neatitikti crc, o tai firmwaras pats nepatikrins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as supratau kad nebereikes tikrinti su abgx360 ir jei jis nebus stealinthas jo nepaleis ir drasiai galesi naudoti i 1.51 belenka leidzia nepatikrines ar jis su apsauga ar be ... o jei noresi be apsaugos losti yra toks dalykas kaip active.iso buna iskart priemstas ji isimeti ir tada pasileidi nupatchintus geimus arba be stealth...

ka reiskia nebereikes tikrint? tai ka tu geriau rizikuosi sugadint diska nei kad patikrint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai reiks tada ir man tikrinti su abgx bo is lm ar dar kur nors parsisiunciu ir iskart kepu ir einu losti online :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man labai paiko tas dalykas kaip activation.iso nes as turejau geima kuris nejo nei ant ix1.51 nei dbr ant ix1.6 bet paleidus sita iso man jis pasileido, pats zaidimas turejo ix palaikyma, bet matyt buvio kazkokiu nesamone jame pridaryta, manau reiktu pabandyti geima ir be ixtreame palaikymo, o tik su xtreame del viso pikto, o gal paleis :whistling:

o koks tai geimas buvo kurio tau 1.51 nepaleido?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu as sunciuos is lm ir man nera buwe tokiudalyku kaip kad kas nors neveiktu ar buciau gaves bana arba as belenkoks luckis arba ten priziuri visdelto ir zino ka meta... aisku is isohunt ar dar kur ten tai tikrinciau :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai paiko tas dalykas kaip activation.iso nes as turejau geima kuris nejo nei ant ix1.51 nei dbr ant ix1.6 bet paleidus sita iso man jis pasileido, pats zaidimas turejo ix palaikyma, bet matyt buvio kazkokiu nesamone jame pridaryta, manau reiktu pabandyti geima ir be ixtreame palaikymo, o tik su xtreame del viso pikto, o gal paleis :unsure:

patikrink ir pasakyk. man irgi idomu. as jau nebeturiu non-stealth disku, bet cia geras feature butu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.