eQuity

-

Rekomenduojami pranešimai

Ar apsimoka imti Xbox Elite su RRoD uz 600lt ?

Pilna komplektacija.

Hmmm. Kažkaip net negirdėjau kad Elite komplektacija nors kartą RROD turėjo...

Bet manau neapsimoka nes kaina tikrai per didelė yra tikrai net su pilnų komplektų. (įskaitant kad RROD dar reik taisyti)

Aišku yra budas kaip sutaisyti ant 80 procentų maždaug, bet čia reikia kad /dev/hands/ būtų tam tikroje vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O uz 550lt, nusiderejau, sako paskutine kaina.

Xbox360 jis naudojo tik apie 2 menesius, poto iskart RRoD gavo. Tai nedaug devetas.

Kaip jau minėjau - jeigu /dev/hands vietoj ir pataisysi pats ir nori to - gali drasiai imti manau.

Ne į temą

Bent jau aš paimčiau - gaila kad pinigų nėra.
Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O GTA4 gero stovio nesubraizyta uz 150lt apsimoka pirkt?

Aš tai nepirkčiau nes flashinčiau XBOX. Tai lengviau negu visada pirkti originalus. Bent jau tik kai prie kollekcijos. Nors mano manymų GTA to nevertas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, tu savo galvos neturi? Ir šiaip atrodo, klausi tikėdamasis, kad kas pasakys "pirk" ir tada pirksi. Dauguma sako "nepirk", vienas pasakė, kad pirktų, tai tau to ir užteko... Anyway, aš su RRoD nepirkčiau už jokią sumą, jau nekalbant apie daugiau nei pusę tūkstančio, o GTA irgi 150 Lt nevertas, bet kadangi tau tereikia, kad kas nors paskatintų pirkti, tai sakau "pirk!" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, tu savo galvos neturi? Ir šiaip atrodo, klausi tikėdamasis, kad kas pasakys "pirk" ir tada pirksi. Dauguma sako "nepirk", vienas pasakė, kad pirktų, tai tau to ir užteko... Anyway, aš su RRoD nepirkčiau už jokią sumą, jau nekalbant apie daugiau nei pusę tūkstančio, o GTA irgi 150 Lt nevertas, bet kadangi tau tereikia, kad kas nors paskatintų pirkti, tai sakau "pirk!" :P

outsider kaip visados savo piktoj stichijoj :D

zmogus neapsisprendzia tai ir klausinejas kaip geriau,

jei zadi pirkt flashinta boxa tai pirkt uz tokia suma game kaip ir nelogiska,

pats pasidarysi (arba nusipirksi ) su atspausdintu virseliu anr futliaro ir atrodys kaip naujas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jau pasakant tai padevėtą GTA IV galima ir už 60 lt surasti (retai aišku - teks paieškoti ir palaukti)

 

O dėl konsolės - daugelis manau sako kad nepirktų, nes nebandė nei karto taisyti RROD. Aišku 20% gali atsitikti ir kad vėl gaus RROD, bet jau pataisyti nėra problemų. Beto Elite komplektas ir šiaip komplektas vertas tiek pat pinigų kiek dabar prašo už tą konsolę. Tai vistiek tu laimi, perkant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.