Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

Norejau paklaust: ar greitai Xbox'o pulto baterijos issikrauna?

 

Priklauso kokes baterijas perki geriause tai nusipirkt play & charge kit'a tai jis gali diena atlaikyt non stop'u ir pasikrauna labai greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso kokes baterijas perki geriause tai nusipirkt play & charge kit'a tai jis gali diena atlaikyt non stop'u ir pasikrauna labai greitai.

 

Paieskosiu as jo kuo pigiau, bet iskart neiseis nusipirkt (turbut). Nu, o mazdaug kiek laiko vidutiniskai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paieskosiu as jo kuo pigiau, bet iskart neiseis nusipirkt (turbut). Nu, o mazdaug kiek laiko vidutiniskai?

 

Priklausomai nuo to, kaip žaisi :) . Aš už 10Lt nusipirkau akumus ir man po savaitę laiko, nes aš ilgiau tik savaitgaliais losiu :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai nuo to, kaip žaisi :) . Aš už 10Lt nusipirkau akumus ir man po savaitę laiko, nes aš ilgiau tik savaitgaliais losiu :whistling:

 

As va maciau pirkti Play and Charge kit tik akumuliatorius be laido. Tai kaip man ta play and charge naudot reikes? Galit kas paaiskint ir apsviest mane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As va maciau pirkti Play and Charge kit tik akumuliatorius be laido. Tai kaip man ta play and charge naudot reikes? Galit kas paaiskint ir apsviest mane?

 

Be laido nepasikraus akumulatorius tas va geriau sita pirkt.

http://www.amazon.co.uk/Play-Charge-Kit-Black-Xbox/dp/B003VD56K2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306084553&sr=8-1

dabar dar nuolaida ir naujas o naudot lengva.

Viena gala ijungsi i xbox kita i pultelio lizda (virsuje rutuliuko su x'o zenklu) akumuletoriu idesi vietoj bateriju ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be laido nepasikraus akumulatorius tas va geriau sita pirkt.

http://www.amazon.co.uk/Play-Charge-Kit-Black-Xbox/dp/B003VD56K2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306084553&sr=8-1

dabar dar nuolaida ir naujas o naudot lengva.

Viena gala ijungsi i xbox kita i pultelio lizda (virsuje rutuliuko su x'o zenklu) akumuletoriu idesi vietoj bateriju ir viskas.

 

O kiek pats atsiuntimas kainuoja? Nes apie 40lt vien tas kitas, idomu kiek atsiuntimas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be laido nepasikraus akumulatorius tas va geriau sita pirkt.

http://www.amazon.co.uk/Play-Charge-Kit-Black-Xbox/dp/B003VD56K2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306084553&sr=8-1

dabar dar nuolaida ir naujas o naudot lengva.

Viena gala ijungsi i xbox kita i pultelio lizda (virsuje rutuliuko su x'o zenklu) akumuletoriu idesi vietoj bateriju ir viskas.

 

 

Aš ir nesakiau, kad aš pirkau p&c kit. Turi 2 poras paprastu pakraunamu bateriju, kai vienos miršta įsidedi kitas, o kitas krauni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau narmalu intika ir sumaniau palosti live bandau konektinti live bet meta kad reik updatint. "Update required"

A system update is available from Xbox LIVE.If you decline, you'll be singed out of Xbox LIVE.For more info, visit www.xbox.com/update.

Ir as dabar galvoju ar man neatsitiks nieko blogo padarius update.(neteksiu teises losti neorg. geimu) is anskto aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Updatas perflashina tavo dvd rom'a i originalu fw, atsinaujines persiflashink ir vel galesi zaisti :fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik susiapdeitinsi,tavo Xbox bus iš naujo perflešintas ir tu nebegalėsi žaisti neoriginalių žaidimų,kol iš naujo nepersiflešinsi...

Ne į temą

O Ignolta mane aplenke :fedup:
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nelabai, nebent dvdromą pajungus prie pc, bet jei tingi cd rašytis, tai šituo tikrai neužsiimsi irgi ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali buti jeigu as viska gerai darau nupatchinu black ops'a per agbx isirasau per imgburna,o kai idedu i xboxa nenuskaito zaidimo tesiog krauna krauna krauna ir paskui paraso open tray ? kokia cia problema gali but ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali buti jeigu as viska gerai darau nupatchinu black ops'a per agbx isirasau per imgburna,o kai idedu i xboxa nenuskaito zaidimo tesiog krauna krauna krauna ir paskui paraso open tray ? kokia cia problema gali but ?

 

Bloga FW

Blogas DVD failiukas

Blogi kompaktai

Blogai irasyta

Pavarges DVDromas...

 

Daug gali buti priezasciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.