Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

tai tas LIVEban gaunamas uz tai kad zaidi online su flasinta konsole (senesne versija arba jtag)?

tarkim as su flasinta konsele bunu online ir is ten parsisiunciu koki demo ar siai klaidzioju, ar uz tai bus LIVEbanas jei suseks, ar tik kai zaisiu online?

it ta jtag konsole, su ja negalima zaisti online, bet ar galimasiustis demo ir zaisti arcade.

cia perdaug neaiskumu :)

bana gauni jei losi piratini zaidima anskciau jo isleidimo datos ir tave parisa,nesvarbu tu losi offline aar kaip,konsole padaro irasa ka kada losei,ir veliau tave paris vistiek,ir banas bus toks kad daugiau niekad nepasijungsi online jau,visa kita veikia taip paciai. su nauja firmware jei flashinti boxai ,ir jei visus zaidimus pries irassydamas pasitikrinsi su spec programa tai bano negausi.jei pasirodytum online su senese fw versija,tada gali pagaut ,o gali ir ne. as losiau visus geimus anksciau laiko nuo 2007 ir pagavo tik siemet per MW2 losima.taigi 3 metai viskas buvo ok. :)

su flashinta konsole jei isidesi neleistina zaidima,pvz ne patikrinta,ir tau konsole padarys irasa,po to pasijungsi online,nesvarbu kada kad ir po menesio,ir pareis banas.

 

 

Ar veike xbox live lietuvoj nes prie mano xbox manualo parasyta kad ne visose salyse veike, ir jei pirkciau live airijoj ar veiks lietuvoj? (kad zaisti online)

o tai kaip tada visi lietuviai losia online ??..aisku veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau paklausti. Pavyzdžiui aš perku flashintą konsolę, tai galima ją atflashinti, kad būtų normali? :)

reikia turet tuos failus kuriuos gauname flashindami orginalia konsole.siaip jei perki jau nusflashinta tai manau kad tikrai ju negausi,nebent is anskto pasakytum kad noretum ,nes kitaip tikrai nieks neduoda,perki nuflashinta ir viskas.tie failai lieka pas ta kas flashino o jis ju irgi nelaiko manau.taigi jei ju nera tai viskas.nieko daugiau nepadarysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia turet tuos failus kuriuos gauname flashindami orginalia konsole.siaip jei perki jau nusflashinta tai manau kad tikrai ju negausi,nebent is anskto pasakytum kad noretum ,nes kitaip tikrai nieks neduoda,perki nuflashinta ir viskas.tie failai lieka pas ta kas flashino o jis ju irgi nelaiko manau.taigi jei ju nera tai viskas.nieko daugiau nepadarysi.

Nu jasna tada. Dėkui už atsakymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar veikia internet narsykle xbox360 ?

nera tokios ten ir nebus. Microsoft tikrai nedes open browserio i xboxa nes jie nori kontroliuoti contenta ir uzdirbti kuo daugiau litu.

 

via cia gali pasiziureti, tavo atsakymas nuo 3.20s, nors ziurek visa jei nori, gal ka naujo suzinosi :)http://www.gametrailers.com/video/episode-...h-attack/100358

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pdekit del xbox live, xbox live skiltyje niekas neatsako. Kai pajungiu kabeli ir padarau kad automatiskai suvestu ipus, prijungia prie networko ir interneto o xbox live neprijunge kai testuoju. Kai suvedu pc ip tada isvis niekur nejunge

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pdekit del xbox live, xbox live skiltyje niekas neatsako. Kai pajungiu kabeli ir padarau kad automatiskai suvestu ipus, prijungia prie networko ir interneto o xbox live neprijunge kai testuoju. Kai suvedu pc ip tada isvis niekur nejunge

pirmiausia tai koks pas tave internetas? gali buti kad esi priristas prie MAC'o todel negauni neto. nes siaip tai nieko nereiktu suvedineti o tik ijungus kabeli xboxas pats prasitestines prisijungtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane verslo tiltas, kiek zinau tai toks yra tik jonavoje o dabar gal ir kituose miestuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane verslo tiltas, kiek zinau tai toks yra tik jonavoje o dabar gal ir kituose miestuose

na jo verslo tiltas rakina tavo IP ir negali jungt daugiau nieko .nueini pas juos ir pasakai kad nori pasijungt tipo laptopa.nu kad daugiau pc arba pasakai kad va kartais tau reikia kita kompa pajungt vietoj svo.ar routeri.jei leis tai atris tavo IP ir busi laisvas,galesi jungt ka nori.kitaip niekaip.pats buvau taip pasidares ten.tik su jais turi kalbet jau cia.

 

Viskas lyg ir aisku butu bet USBXTAFGUI programa isvis neleidzia nieko daryti, kad ir koki xbox faila nurodysi neleidzia atidaryti ir pan... :/ Gidus skaiciau :thumbsup4: p.s. kalbejau apie pilnus game :(

prieko cia xtaf ir pilni zaidimai ??xtaf kelti tam ka gali kelt i usb .pilni zaidimai cia niekur arti net nebuna.pilnus rasai i dvd ir losi.xtaf yra isikelt demuskem,trial arcade,temom,avatar picam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo verslo tiltas rakina tavo IP ir negali jungt daugiau nieko .nueini pas juos ir pasakai kad nori pasijungt tipo laptopa.nu kad daugiau pc arba pasakai kad va kartais tau reikia kita kompa pajungt vietoj svo.ar routeri.jei leis tai atris tavo IP ir busi laisvas,galesi jungt ka nori.kitaip niekaip.pats buvau taip pasidares ten.tik su jais turi kalbet jau cia.

prieko cia xtaf ir pilni zaidimai ??xtaf kelti tam ka gali kelt i usb .pilni zaidimai cia niekur arti net nebuna.pilnus rasai i dvd ir losi.xtaf yra isikelt demuskem,trial arcade,temom,avatar picam.

sveiki.

man reikia siek tiek pagalbos, is kur galeciau banintai konsolei siustis game update'us (ta prasme patch) nes radau buda kaip paleisti DLC tik dabar reikia Fallout 3 patch... niekur nerandu is kur parsisiusti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

man reikia siek tiek pagalbos, is kur galeciau banintai konsolei siustis game update'us (ta prasme patch) nes radau buda kaip paleisti DLC tik dabar reikia Fallout 3 patch... niekur nerandu is kur parsisiusti...

as siunciau fallout 3 dlc is xbox sky trackerio, sukeliau per xport 360 i harda ir veikia ,atrodo ten kartu su tais dlc ir tas title update buvo ,bet man ir be jo veikė. Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siunciau fallout 3 dlc is xbox sky trackerio, sukeliau per xport 360 i harda ir veikia ,atrodo ten kartu su tais dlc ir tas title update buvo ,bet man ir be jo veikė.

radau svetaine kur pilna title update'u, dabar meginu kazka tvarkyt :]

 

EDIT: velnias. kai meginu per xtaf open device man jis pakimba, kame problema?

Redagavo Rimksss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar 1-3 wave zaidimams uztenka SSv1, ar jau nuo 3-6wave reikia SSv2? Nes SSv2 randu net ant 1st wave game'u...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks paklAUSIMAS:

parsisiunciu zaidima ir pries irasydamas i dvd+rl reiktu patikrinti ar geras-nesugadintas jis.

kokia programa naudoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.