Rekomenduojami pranešimai

DĖMESIO

 

Nuo 0802 DOTW. FM3 mašinos po 160MSP (vietoje 240MSP).

Nevisai, anksčiau visi DLC eidavo po 400MSP, o nuo šiandien išvardinti ribotą laiką kainuos po 240MSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal imanoma kaip nors antro disko masinas ir trasas susimest i flasha nenaudojant disko? Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal imanoma kaip nors antro disko masinas ir trasas susimest i flasha nenaudojant disko? Aciu

Gali nebent isirasyt i diska tas masinas. Tada pasiimt flash'a suconvertuot xbox'ui ir irasyt kaip i koki HDD is disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal imanoma kaip nors antro disko masinas ir trasas susimest i flasha nenaudojant disko? Aciu

negali nes flasho negali naudot kaip disko juk ane.jei butu galima tada bet koki zaidima is usb paleist galetum.aisku del 2gb instalo gadint DL diska gal ir kvaila.bet ..verta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negali nes flasho negali naudot kaip disko juk ane.jei butu galima tada bet koki zaidima is usb paleist galetum.aisku del 2gb instalo gadint DL diska gal ir kvaila.bet ..verta. :D

As va pvz Play diska i Verbatima isirasiau, o masinas i pigu acme diska uz 3 ar 4lt ir ne taip gaila kaip verbatimo :D one time use only

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar isirasiau forza3 ir antras diskas praso instaliuoti i hdd ar flasha. kadangi pas mane arcade sistema tai reikia isorinio hdd.

kiek uzima instaliaciaja antro disko i hdd?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar isirasiau forza3 ir antras diskas praso instaliuoti i hdd ar flasha. kadangi pas mane arcade sistema tai reikia isorinio hdd.

kiek uzima instaliaciaja antro disko i hdd?

Nepilnus 2GB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar isirasiau forza3 ir antras diskas praso instaliuoti i hdd ar flasha. kadangi pas mane arcade sistema tai reikia isorinio hdd.

kiek uzima instaliaciaja antro disko i hdd?

ir tinka tik orgai boxo hdd ,jokie ten kinieciu pigus netinka siaip.ir i isorini irgi neisirasysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaitinejas radau tai kad kazkuris pachas istaiso ta begiu perjungimo nebuvomo animacija (ar kaip ce kitap pervadinus) taigi ar imanoma be live ir be jtago isirasyt ta pacha nes tikrai manau graziau autrodytu kai begius jungineja

 

edit: turiu visus 4 updeitus tiktasi gal kas galetu pasakyt kokius folderius reik sukurt kad ikelt i flasha ir is jo skaitytu kad ten updates ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaitinejas radau tai kad kazkuris pachas istaiso ta begiu perjungimo nebuvomo animacija (ar kaip ce kitap pervadinus) taigi ar imanoma be live ir be jtago isirasyt ta pacha nes tikrai manau graziau autrodytu kai begius jungineja

 

edit: turiu visus 4 updeitus tiktasi gal kas galetu pasakyt kokius folderius reik sukurt kad ikelt i flasha ir is jo skaitytu kad ten updates ?

Siaip i hdd jai kelt, tai yra "cache" folderis. Pagal viska tai pabandyk suformatuot savo flasha per xbox'a ir pasijunges prie pc partition 3 turetu but tas folderis, jai nera susikurk ir isikelk tuos title update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Shotgun parašė:

Siaip i hdd jai kelt, tai yra "cache" folderis. Pagal viska tai pabandyk suformatuot savo flasha per xbox'a ir pasijunges prie pc partition 3 turetu but tas folderis, jai nera susikurk ir isikelk tuos title update

o su kokia porograma normalei nuskaito visus folderius nes su xtaf tai neranda neivieno patritiono

 

edit: isikeliau updates pagal si gida ---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi,

 

Strategijos klausimas.

 

Baigiau Year 2. Ir prasidėjo Y3 ir čempionatas - A600 klasės mašinomis. Aš aišku tokios neturiu. Galiu pasirinkti bet kokios klasės (nuo fokuso iki mustango) iš mano turimų ir už skirtingą CR kiekį upgrade'inti iki A5xx. T.y. leidžia iki A580, A579, A590 ir pan.

 

Tai o klausimas toks: kaip vis tik reikia elgtis su tom mašinom? Pirkti? Upgradinti? Upgradinti, kad būtų kuo arčiau reikalaujamos klasės (pvz jei A600 varžybos, tai rinktis tokią auto, kuri upgradinasi iki kuo arčiau 600)?

 

Mano tikslas: pabaigti visus 6 sezonus su 50 level'iu. T.y. tvarkingai užbaigti žaidimą. Bet nesinori vilktis paskutiniam.

 

 

PS: Nes kažkodėl mane neša labai stipriai greičiu likusios A600 varžybų mašinos, nors maniškė - A598 (ar kažkas panašaus). Galiu padaryti juos tik posūkiuose. AI kažkaip lėčiau išima posūkius nei aš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi,

 

Strategijos klausimas.

 

Baigiau Year 2. Ir prasidėjo Y3 ir čempionatas - A600 klasės mašinomis. Aš aišku tokios neturiu. Galiu pasirinkti bet kokios klasės (nuo fokuso iki mustango) iš mano turimų ir už skirtingą CR kiekį upgrade'inti iki A5xx. T.y. leidžia iki A580, A579, A590 ir pan.

 

Tai o klausimas toks: kaip vis tik reikia elgtis su tom mašinom? Pirkti? Upgradinti? Upgradinti, kad būtų kuo arčiau reikalaujamos klasės (pvz jei A600 varžybos, tai rinktis tokią auto, kuri upgradinasi iki kuo arčiau 600)?

 

Mano tikslas: pabaigti visus 6 sezonus su 50 level'iu. T.y. tvarkingai užbaigti žaidimą. Bet nesinori vilktis paskutiniam.

PS: Nes kažkodėl mane neša labai stipriai greičiu likusios A600 varžybų mašinos, nors maniškė - A598 (ar kažkas panašaus). Galiu padaryti juos tik posūkiuose. AI kažkaip lėčiau išima posūkius nei aš.

Upgradink savo turimas dabar iki A klases, kad ir ta M5, pagal defaulta turejai ji jau gauti. Poto zaidimo eigoje gausi

R8

(ten masinos modelis, galvoju idesiu po spoileriu, kad kas rekt nepradetu :rofl:). Su ja as be problemu uzbaigiau ta champa

P.S. Kelis to champo etapus prazaides gausi dar daugiau A klases masinu, taip kad rinktis is ko tikrai bus

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Upgradink savo turimas dabar iki A klases, kad ir ta M5, pagal defaulta turejai ji jau gauti. Poto zaidimo eigoje gausi

R8

(ten masinos modelis, galvoju idesiu po spoileriu, kad kas rekt nepradetu :)). Su ja as be problemu uzbaigiau ta champa

P.S. Kelis to champo etapus prazaides gausi dar daugiau A klases masinu, taip kad rinktis is ko tikrai bus

Ačiū. Na jei sakai, kad eigoje gausiu A mašinų.. tada šiek tiek ramiau.

Pastebėjau, kad priešininkai būtent su

R8

ir važiuoja. O aš su varganu atnaujintu Seat'u čiut velkuosi :rofl: Tiesiojoje beveik visi mane padaro, o ant posūkių su Rewind pagalba pasiveju. Sucks žodžiu. Na žiūrėsim.

 

DĖMĖSIO: GAL KAS GALITE MAN ACHIEVEMENT'Ą PADARYTI NUPIRKDAMI IŠ MANĘS KĄ NORS? (tunning setupą, vinyl'ą ar dar ką nors). Uždėjęs esu minimalią 1000CR kainą.

Atsidėkodamas tą patį galiu padaryti.

Gamertag: bullka LT

Jei pas Jus esu FriendList'e, tai nebus visai sunku susirasti. Ačiū.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu praėjęs 100% forza2, o ir trečia greit baigsiu, tai manau reik pasisakyt :rofl:

Mašinas karjerai pirkit ir upgreidinkitės priklausomai nuo trasos, kuriai tą mašiną pirksit. Jei eventas tarkim A klasės speedway'ai, tai logiškai primetus, su kokiu nors clio, ar civicu ten nepavažiuosi. Reikia pirkti corvette, arba tą patį M5, kuris turi daug greičio. Pinigų mašinoms negailėkit, nes atsipirks visada jie, jeigu protingai leisit. O ir nepersistenkit upgreidindami, kad neišleistumėt 200k CR ant vienos mašinos, ir tik poto pastebėtumėt, kad oi, mašina 200 PI per kieta eventui. Na ir taip toliau :)

Ir šiaip patarimas, loškit su visom pagalbom išjungtom. Iš pradžių bus sunku, bet priprasit, ir nebemokėsit kitaip važiuot.

Neįsivaizduoju, kaip galima važiuot su galu varomu, ir nejaust nė menkiausio mašinos mėtimosi, ką visada sutvarko TCS, arba STM. Kažkoks pasityčiojimas gaunasi, ir dingsta visas malonumas, tikroviškumas. Jeigu lošiat su visomis pagalbomis įjungtomis ir su automatu, tai sunkiausia bus pereit nuo automato--> į manualą, ir jeigu dar turėsit drąsos, pereit iš ABS on --> į ABS off. Asmeniškai man su ABS daugiausia problemų pradžioj būdavo, bet dabar vienas malonumas, pirštai automatiškai žino jau, kad spaust stabdžius iki galo = blockas, ir slysti tiesiai :) Kas yra blooogai.

Išmoksit lošti be pagalbų, ir pastebėsit, kai leaderboarde visus draugus lenkiat bent jau keliomis sekundėmis kiekvienose lenktynėse, nors jie su visomis pagalbomis lošia.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.