Rekomenduojami pranešimai

mano kolkas neflashintas. forza 3 mocinu kolkas pagrinde su zmona arba offline ;) vienasyk buvau i XBL uzejes tai dave parukyt ;) ir siaip ta R8 i posukius kazkodel sunkiai ejo :)

pasimk galu varoma, tos geriau posukiuose ir seip smagesnes, nes 4WD, FWD pasireiskia understeer :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasimk galu varoma, tos geriau posukiuose ir seip smagesnes, nes 4WD, FWD pasireiskia understeer ;)

as labai nesureiksminu situ visu zaidimo subtilybiu. kol dabar yra sniego ir slidus keliai as mieliau sedu i masina ir statau skersa gyvai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As vat nepagaunu cia va yra sioje temoje parodytas masinu wisas listas, bet vat ant zaidimo ju wisu pilnai nerandu nors esu isirases abu cd. Kaip cia paaiskinti. Cia kaip pvz tj nerandu audi s8 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As vat nepagaunu cia va yra sioje temoje parodytas masinu wisas listas, bet vat ant zaidimo ju wisu pilnai nerandu nors esu isirases abu cd. Kaip cia paaiskinti. Cia kaip pvz tj nerandu audi s8 :D

Turbut net puses masinu is to saraso nera. Reiktu ji istrint, nes ten tik buvo spejama, kad toks bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasimk galu varoma, tos geriau posukiuose ir seip smagesnes, nes 4WD, FWD pasireiskia understeer :D

Pritariu, RWD tikrai smagesnės važiavimui, bet tikrai ne lengviau su jom važiuoti nei kad su AWD. Jei understeer'ina, reikia tiesiog labiau pristabdyti įvažiuojant į posukį, slow in, fast out :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su galu varomu lengviau įvažiuot į posūkį negu su AWD ar FWD, bet sunkiau išvažiuot iš posūkio(kas AWD yra piece of cake). Bet yra viena išimtis forzoj galu varomos mašinos. Tai yra porsche 911 ar koks ten, krč GT2. Toks defaultinis būna pilkos spalvos. Ten galas varomas, bet visiškai nesimėto. Išvažiuojant iš posūkio gali duot gazą iki dugno, bet nesimes visiškai. Neįsivaizduoju kaip jie jį sureguliavo taip.

Ne į temą

Užsimaniau forzos palošt dabar rašydamas. Einu vairą pasijungsiu, ir kokį M5 nugriebsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza Motorsport 3 DLC #2 Now Available

 

1. 2009 Audi RS 6

2. 2010 Ford Shelby GT500

3. 2009 Lotus 2-Eleven

4. 2010 Aston Martin One-77

5. 2010 Porsche Boxster S

6. 2009 Audi R8 LMS Show Car

7. 2010 Pagani Zonda R

8. 2010 Saleen S5S Raptor

9. 2010 BMW Motorsport M6 Coupe

10. 2010 Chevrolet Corvette Grand Sport

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus, kol neisleis tu packu atskiram diske. Kaip su forza 2 buvo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazus DLC, nors tik 4 masinos domina visdelto visas pack tik 400MSP tai butu nuodeme nepriglausti.

Beto ta Lotus 2-11 bus sio menesio nemokama masina, tai nepraziosokit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus, kol neisleis tu packu atskiram diske. Kaip su forza 2 buvo..

Atrodo DLC mašinomis neina žaisti jei nesi prisijungęs prie XBL, jos užsilokina/pradingsta (pats nebandžiau, kažkur skaičiau).

O DLC bus po vieną kiekvieną mėnesį, visus metus, bent jau taip žadėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau forzoj antroj susimetęs į hardą visus car packus ir trasas, kurios buvo išleistos atskirame bonus disc ar kaip ten vadinasi diske. Visos mašinos ir trasos veikė kaip priklauso, nesvarbu loši off ar on.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali patarima koki duoti, kaip masina nusireguliuoti ta prasme ka tie visi dalykai duoda nes anglu nelabai kertu tai sunkoka pvz alignment ir tt kur galima dauk ka nusireguliuoti ar jus nelabai kreipiat demesi i tuos reguliavimus :D 1 padangu slegi gali kaitaliot 2 visi dalykai su deze begiu ilginimas trumpinimas ir panasiai apie kitus nelabai susigaudau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.