Rekomenduojami pranešimai

Su vairu idomu tiesa, bet online ar time trial geru laiku nepadarysi vienintelis minusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su vairu idomu tiesa, bet online ar time trial geru laiku nepadarysi vienintelis minusas.

nu man tai su vairu gerai, forza 2 perejau , vairavimas beveik nepasikeite :D online lieka su tais joystickais ir apskritai pritariu tai nuomonei, koks simuliatorius be vairo? :D plius kai microsoftas tikrai nebrangu ir gera su atoveiksmiu sukūręs ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man tai su vairu gerai, forza 2 perejau , vairavimas beveik nepasikeite :D online lieka su tais joystickais ir apskritai pritariu tai nuomonei, koks simuliatorius be vairo? :D plius kai microsoftas tikrai nebrangu ir gera su atoveiksmiu sukūręs ...

 

Nors mano manymu Logitech g25 ar g27 tikrai geresnis variantas, tik del kazkokiu nesuprantamu priezasciu neturi suporto xbox360... Liudna...

 

Su vairu idomu tiesa, bet online ar time trial geru laiku nepadarysi vienintelis minusas.

 

Priklausys tik nuo pacio individualaus sugebejimo tvarkytis su vairu ir igudziu :D Pvz mano draugo tevas jai vazineja ant zaidimu tik su vairu, nes su pulteliu atvirai sakant gryba pjauna :D o su vairu net mus padeda , tuo tarpu kai mes pultelius rankose laikom :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai man, su vairu tas pats kaip ir su pulteliu. Kai prasivazineji su vairu, tai netgi dar geriau, labiau masina jauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar žaidžia dar kas live forzą po visų banų?

Jei taip, kvieskit į draugus.

Aš pats nedriftinu ir nedraginu, kids - stay back :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai istikro nelabai tikekis atsako, nes dauguma cia su flashintais boxais, tad xbl nera. Na bet kas zino, gal ir atsiras vienas kitas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kolkas neflashintas. forza 3 mocinu kolkas pagrinde su zmona arba offline :D vienasyk buvau i XBL uzejes tai dave parukyt :D ir siaip ta R8 i posukius kazkodel sunkiai ejo :(

 

p.s. aciu uz padskazke, vakar bandem DRAG - atvirai pasakius - nieko nepajutau, pora uzvaziavimu ir perjungem i lenktynes nes visiskai BOOOORING

Redagavo amilo16

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai istikro nelabai tikekis atsako, nes dauguma cia su flashintais boxais, tad xbl nera. Na bet kas zino, gal ir atsiras vienas kitas..

Kol nepaskaičiau šitam saite, net nežinojau apie tokius "underground" tinklus kaip xlink kai ir leaf, dabar jau nebe nuostabu, kad trečioj forzoj nebėra system link.

 

mano kolkas neflashintas. forza 3 mocinu kolkas pagrinde su zmona arba offline :D vienasyk buvau i XBL uzejes tai dave parukyt :D ir siaip ta R8 i posukius kazkodel sunkiai ejo :thumbup:

Gali atsiųsti pakvietimą draugauti, kartais pasmus prisijungia ir pradedančiųjų. Tiesa senokai jau nežaidėm dėl MW2 ir visų švenčių, bet ateityje tikrai dar pažaisim forzos. Redagavo JuozasLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragas įdomus tik tada, kai abi mašinos yra vienodo, arba bent jau labai panašaus galingumo. Tada varžomasi tik kas tiksliau ir labiau laiku šaibas permes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragas įdomus tik tada, kai abi mašinos yra vienodo, arba bent jau labai panašaus galingumo. Tada varžomasi tik kas tiksliau ir labiau laiku šaibas permes.

 

galingumas swarbu, bet masinos nustatymai irgi turi didele itaka :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakvietimą draugauti, kartais pasmus prisijungia ir pradedančiųjų. Tiesa senokai jau nežaidėm dėl MW2 ir visų švenčių, bet ateityje tikrai dar pažaisim forzos.

nelabai supratau apie koki kvietima kalbi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.