Rekomenduojami pranešimai

Noriu paklaust, aš jau perrejau pirma season ir iš pirmo stulpelio tik kelis eventus yvykdžiau , tai per kitus seazons duos rinktis dar iš pirmo stulpelio kur yra events list ar ju jau neduos rinktis , tik per event list eis pravažiuot jas.Ir išviso ar per seasons galima užpildyt visa events list lentele ar ne.

 

Ir dar kas neranda dragu taip pravažiuot juos, tai eikit y free play ir ten toliau kaip pasirinksit mašina imkit trasa sedona race way park ar panašiai ir ten bus drago trasos kelios pagal ilguma.

Redagavo altas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar galima pasidaryti kad rodytu spidometras ne MPH o KM? kiek ieskojau neradau...

Nustatymuose pacio xboxo reik pasikeisti regiona, bet tada gali ir kalba pasikeisti. Pabandyk pasirinkti UK pvz, speju pas tave US dabar ;) Nieks nesidomejote del vairo sitam game? Nes fanatec tai absurdiska kaina nu nafik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatymuose pacio xboxo reik pasikeisti regiona, bet tada gali ir kalba pasikeisti. Pabandyk pasirinkti UK pvz, speju pas tave US dabar :( Nieks nesidomejote del vairo sitam game? Nes fanatec tai absurdiska kaina nu nafik

kazka cia nusisneki... HUD- units kaip kazkas rase pakeist ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka cia nusisneki... HUD- units kaip kazkas rase pakeist ir viskas

Jo as ir per HUD nusistaciau i km/h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane arcade x360 su tais memori kardais ir nelabai eina isinstalint ta 2 cd ar vietos mazai toj kortejei ar kame kampas gal reik pirkt koki talpesne ar neimanoma man tas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cuber parašė:

Pas mane arcade x360 su tais memori kardais ir nelabai eina isinstalint ta 2 cd ar vietos mazai toj kortejei ar kame kampas gal reik pirkt koki talpesne ar neimanoma man tas

2GB instalinasi ,taip kad neis tau nieko padaryt su standartine korta.nebent pirksi talpesne,i kuria kisasi microSD kortos,tipo gali iki 16GB tada naudot,,bet ne oficialios cia aisku.oficialios eina tik iki 512mb.

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane arcade x360 su tais memori kardais ir nelabai eina isinstalint ta 2 cd ar vietos mazai toj kortejei ar kame kampas gal reik pirkt koki talpesne ar neimanoma man tas

Ne į temą

Na net juokas suiimė. Sėdi be HDD ir dar kažkur kažką įrašyti nori. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors bandet zaisti si zaidima su banninta konsole ? ar galima irashineti 2 diska i hdd jeigu uzbanintas xboxas ? Kazkur skaiciau kad imanoma irasineti visus papildymus zaidimam ir forzos installation diska net ir su banintu xboxu . ar tai tiesa ? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors bandet zaisti si zaidima su banninta konsole ? ar galima irashineti 2 diska i hdd jeigu uzbanintas xboxas ? Kazkur skaiciau kad imanoma irasineti visus papildymus zaidimam ir forzos installation diska net ir su banintu xboxu . ar tai tiesa ? :D

Na kiek man žinoma, kad į HDD jau žaidimų nebeįrašysi., jeigu esi banintas. Bet kaip sakoma, juk pabandyk, nekarvę kainuoja tas DVD. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors bandet zaisti si zaidima su banninta konsole ? ar galima irashineti 2 diska i hdd jeigu uzbanintas xboxas ? Kazkur skaiciau kad imanoma irasineti visus papildymus zaidimam ir forzos installation diska net ir su banintu xboxu . ar tai tiesa ? :D

Antras diskas (t.y. tie visi papildymai, masinos ir pns) isirasys i hdd, bet pats zaidimas (1cd) neisirasys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiek man žinoma, kad į HDD jau žaidimų nebeįrašysi., jeigu esi banintas. Bet kaip sakoma, juk pabandyk, nekarvę kainuoja tas DVD. :-)

reiks pabandyt niekur nedingsi ;) . Bet va dar vienas klausimas . Pvz man veikia zaidimai is hdd . pvz pas mane fable 2 irashytas pries ban ir dabar kada losiu as galiu rinktis zaisti is hdd ir tada diska pasuka tik pacioje pradzioje o po to viskas eina is hdd . tai jeigu taip tai reiskiasi irasius zaidima per nebaninta console i hdd ir ta hdd idejus i baninta zaidima bus galima zaisti is hdd ?

 

Antras diskas (t.y. tie visi papildymai, masinos ir pns) isirasys i hdd, bet pats zaidimas (1cd) neisirasys.

Ne į temą

tikiuosi tu teisus . nes dabar visi zaidai nauji eina per 2 dvd . tai baisu darosi pagalvojus kad negalesiu zaisti ir offline nauju zaidimu kurie turi 2 diskus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.