Rekomenduojami pranešimai

na stai biski ilgiau padirbejau prie dazymo darbu ir pasidariau ken blocko subaru impreza va dariau pagal sita foto

---

o stai kaip man gavos :)

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau padares viska norm ir dar tuos DC lipdukus padariau bet xbox uzlagino ir nespejo uzseivint :) o dbr neisijungia vis meta clean cd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunus Subarikas , aisku siek tiek detalumo truksta bet seip kul :unsure: Patink ir man ta subarika pavairuot per Dirt 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik as snd norejau kaip Ken Block subaru daryti ;DD Mldc zmogau ;D Gerai atrodo tikrai :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagaliau pavyko vel pasijugnt xbox tai dabaigiau :unsure: sry kad tiek daug foto primeciau daugiau jau nedesiu ;)

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va as ir pagaliau išbandziau šita žaidima ir man labai patiko, nors yra keletas klaidu, pvz viena iš ju, kad kai žiuriu i mašina iš lauko ir jungi begy tai su ranka perjungia, o kaip pasidarai vaizda iš vidaus tai abi rankos lieka ant vairo kai jungi kita begy.Labai patiko kad galima driftint ir rodo drifto taškus, dar labai patiko kad yra atskira sankaba su kuria galima tikroviškai padriftyt, pvz prieš posuki pergazuot ir taip yčiuost i posuki.Grafika labai graži, valdymas labai geras.Dar patiko kad yra drag racing.Sitam zaidimui duočiau 9.8 is 10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur jūs radot drift ir drag? :\ visą geimą žiejau wačinau, po meniu išvaikčiojau ale kaip nėr taip nėr.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera tokios atskirai rungties kaip drift cia tik yra paprastos lengtynes ir dragai o driftina zmones paprastai betkokioj trasoj tik paspaudzia d pad i kaire puse kad rodytu drifto taskus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siame zaidime man labiausia patinka, kad masinos tikru markiu. Tokiu kaip Opel, Audi, Bmw ir panasiai. Reta rast kituose zaidimuose tokiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siame zaidime man labiausia patinka, kad masinos tikru markiu. Tokiu kaip Opel, Audi, Bmw ir panasiai. Reta rast kituose zaidimuose tokiu.

Ne į temą

nuo kelintu metu pradejau zaidimus siaip zaisti ?..no offence..jei kalbi kad arkadose nera tikru markiu tai net ju ir nereikia,niekam tas nerupi,o kur dar nera tikru markiu??..net NFS yra. MC:LA yra,nors jie nera simuliatoriai bet yra ir ten.o siaip tai matyt nesidomejai GT serija,kuri ne pries 5 metus prasidejo jei ka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.