Rekomenduojami pranešimai

jei driftas bus ,tai labai tikiuosi ,kad padarys taip kad ratai daugiau issisuktu.nes dabar per forza 2 jie issisuka gal kokiu 20-30 laipsniu tiktai ir kai driftini gaunasi mazas kampas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ziuriu kad nevisalaik matos gerai skydelis :blink: aš tai pvz nenoreciau žiūrėt i ta virtual hud desinej, o ziuret greiti apsisukimus per skydeli :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ziuriu kad nevisalaik matos gerai skydelis :blink: aš tai pvz nenoreciau žiūrėt i ta virtual hud desinej, o ziuret greiti apsisukimus per skydeli :)

Zmogau, gi visa tai padarys. Koks gi simuliatorius be vidinio skydelio o tik su isores hud'u :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu cia "medinuku" atejo pazaist? :) bet visada tik tokie ir patenka ten.po to video buna visi tokie "pagerinti" :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SCalmanai pradejai uz*ist su savo medinukais... Jau su wtp bareisi, dabar forzoj cia ediesi.

Seip tai man Forza 2 nepatiko, bet tikiuosi jog sis bus ydomesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SCalmanai pradejai uz*ist su savo medinukais... Jau su wtp bareisi, dabar forzoj cia ediesi.

Seip tai man Forza 2 nepatiko, bet tikiuosi jog sis bus ydomesnis.

Ne į temą

zmogau tu komentuok video jei nori ,o ne mano zodzius. as pareiskiau savo nuomone apie tuos video. tu jei turi savo nuomone geresne tai mielai ja isgirsciau.
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo man ir nlb patiko Forza 2, kaskaip letokai tos masinos vilkdavosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tikrai gerai, kad pridėjo visokių ekskliuzyvinių vienetų :thumbsup4: O tas lambo tai tikrai atrodo sick, net nepasakiau iš pradžių, kad ten lambo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza 3 World First Images & V8 Supercars Details

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veyron uuu jeee :D kiek arkliu bus galima kazin veyronui uzkelt ji pamodinus dar :D

Redagavo dankratas
Kam tu viską cituoji aš nesuprantu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Forza 3 Demo Xbox Live on September 24th

Forza Motorsport 3 isn't out until October, but eager racing fans can get an early taste later this month when the Forza 3 demo hits Xbox Live.

 

Forza 3 has gone gold, and to mark the occasion, Microsoft and Turn 10 have announced that a demo for the game will be hitting Xbox Live on September 24th, giving players over a month to familiarize themselves with the game in advance of the October 27th release date. The demo features five cars ready to race on the Camino Viejo track in the mountains of Spain.

 

The five cars playable in the demo are:

 

2007 Porsche #80 Flying Lizard 911 GT3-RSR

2010 Audi R8 5.2 FSI quattro

2009 Ferrari California

2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR

2009 Mini John Cooper Works

 

All five can be driven in full cockpit view, with rollover, damage, and the game's new rewind feature firmly in place. The demo also supports online leaderboards, so you can start bragging a little bit earlier.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.