Impaler

Kaip atradote PlayManiją?

Rekomenduojami pranešimai

tai toks marketingo budas buvo <_< jauciu jei nebutu buve keiksmazodziu nebutum ejes? :D

puiki reklama, dauguma tikrai sudomins :D Tikrai geriau negu "Playmanija ,aplanykite mus" ,vargu ar kasnors eitų :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hė Hė linkomanijoj kažkas davė nuorodą, nuėjau į čia ir pagalvoaju kam regintis, jei galiu į skypą nueit ir pasiklaust ko reikia. Taba Impaler'is mane prakalbino, kai per skype susižinojau ko reikėjo, tai šiaip š*** malėm su ten sėdinčiais. Atėjo Impaleris, pasirodė kad iš'ban'ins, dėl to kad neregistruota sėdžiu jo skypo pokalby :P tada jis netikėjo kad aš mergina {roflmao} ir tada pasiūlė užsiregint .

 

 

Trumpiau - Ačiū Tau Impaler'i

:P

Redagavo succubusseducer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hė Hė Impaler'is mane prikalbino, kai per skype susižinojau ko reikėjo, sutikau jį, pasirodė kad iš'ban'ins dėl to kad neregistruota sėdžiu jo skypo pokalby :P tada jis netikėjo kad aš mergina {roflmao} ir tada pasiūlė užsiregint .

Trumpiau - Ačiū Tau Impaler'i

:P

Ne į temą

Damn :P Welcome.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada google'je del ps2 knaisiojausi ir radau keleta playmanijos linku :D atejas, uzsiregistraves pamaciau koks cia SUPER DUPER saitas :D tai ir apsisprendziau cia pasilikti (sis saitas lyg konsoliu zinynas :)).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena grazia diena ieskojau info apie ps2 chipus ir netyciom uzsukau cia, panarsiau ir susikundziau tapti playmanu <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradzioje apie ps2 cipus ieskojau info, o veliau games.lt parekomendavo, kad geras forumas, todel ir prisireginau :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš - per Google. 90% per Google ir viskas susiję su konsolėmis. Man reikėjo susitvarkyti atminties kortelę, paskui reikėjo daugiau, net susidomėjau brangesniomis konsolėmis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jooo :D dabar pradejot kaltina google, kad patekote cia playmanija ar irgi noriu pakaltinti google kaip reikejo daugiau informacijos apie ps2 slim. Tai visi dabar kaltinkime ta google.com :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai be google,nelabai ir zinau kaip cia atrast reiktu :D nebent kas parekomenduotu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per google ieskojau kazko susijusio su konsolemis,man rodos del psp savo kazko ir ismete google keleta playmanijos linku. Atejau,uzsiregistravau ir tikrai nesigailiu! Puikus forumas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.