OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Tavo pasakymas pilna zmoniu ir perka originalu viska neatitinka statistiku,verta pagalvot kad x'sus visas pasaulis turi,sitas forumas 0 palyginus globaliniu mastu :D

Isiskaityk i mano posta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai susinervinau ir nerandu siame forume info. Vakar po ilgo laiko prisijungiau prie xbl ir pamaciau, kad gavau bana. Nors nezaidziau pastarasias 2 savaites, saugojausi kiek galejau. Nezaidziau zaidimu, kurie dar nebudavo pasirode oficialiai ir tikrinausi pastociai su abx, bet va ta ir vistiek pize. Tai noriu issiaiskinti ar yra meistru, kurie kazkaip nuima ta bana ar jau viskas, nera jokio budo. Prasau atsakytu tu kurie tikrai zino, o ne taip, kad is lempos. Aciu labai

 

P.s. radau youtube toki bairi. Idomu ar pas mus lietuvoje kazkas toki turi ir ar istikro veikia http://www.youtube.com/watch?v=v-nh-EGQrdA

Redagavo XavIer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va blam gavau ir as ban, nors nelosiau MW2 ir kitu game nauju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai susinervinau ir nerandu siame forume info. Vakar po ilgo laiko prisijungiau prie xbl ir pamaciau, kad gavau bana. Nors nezaidziau pastarasias 2 savaites, saugojausi kiek galejau. Nezaidziau zaidimu, kurie dar nebudavo pasirode oficialiai ir tikrinausi pastociai su abx, bet va ta ir vistiek pize. Tai noriu issiaiskinti ar yra meistru, kurie kazkaip nuima ta bana ar jau viskas, nera jokio budo. Prasau atsakytu tu kurie tikrai zino, o ne taip, kad is lempos. Aciu labai

 

P.s. radau youtube toki bairi. Idomu ar pas mus lietuvoje kazkas toki turi ir ar istikro veikia http://www.youtube.com/watch?v=v-nh-EGQrdA

As irgi buvau uzmates si bairi tai internete skaitinejausi bei ieskojau tikslios informacijos apie tai daugelis tvirtino jog cia paprasciausiai klastote net buvo toki pat linka numete nors gali but kad patys apsirinka

Redagavo Snikerzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki noriu paklausti kad baninta konsole zinau kad negali prisijunkti i xbl ir negali rasiti geimu i hdd bet kaip su seivais beina seivinti ar ne ar gavus pvz 10G nesusigadina seivai ir dar kiti ? Aciu uz atsakymys man i pm aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noreceu paklausti dbr,as losiu wisokius zaidimus per sawo profily .xboxas cipuotas 1.6fw pirkau pries 2men wisai naujas,nebanintas dbr wiskas yra ok...Tai noriu paklausti ,jei as ta profily kur dabar turiu,palikciau offline,o jungciau per kita profily ir losciau tik su org zaidimais arba su tokiais kurie jau patikrinti su abgx programa??tai bano nebutu sansu gauti??ar man ta sawo profili su kuriuo esu loses tuos wisus zaidimus naudojes active.iso ir pan istrinti ar formatuoti ir tik tada su tuo profiliu nauju losti...Man kiti pataria kad formatuoti ta profily su kuriuo losiau bet tada dings mano save ir achievments,+sako kad bana gauti islieka tikimybe nes console cipuota ir as ji galiu gauti tik nebe tokia didele tikimybe...taip kaip cia yra??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noreceu paklausti dbr,as losiu wisokius zaidimus per sawo profily .xboxas cipuotas 1.6fw pirkau pries 2men wisai naujas,nebanintas dbr wiskas yra ok...Tai noriu paklausti ,jei as ta profily kur dabar turiu,palikciau offline,o jungciau per kita profily ir losciau tik su org zaidimais arba su tokiais kurie jau patikrinti su abgx programa??tai bano nebutu sansu gauti??ar man ta sawo profili su kuriuo esu loses tuos wisus zaidimus naudojes active.iso ir pan istrinti ar formatuoti ir tik tada su tuo profiliu nauju losti...Man kiti pataria kad formatuoti ta profily su kuriuo losiau bet tada dings mano save ir achievments,+sako kad bana gauti islieka tikimybe nes console cipuota ir as ji galiu gauti tik nebe tokia didele tikimybe...taip kaip cia yra??

tavo firmware vis tiek liks 1.6 tad mano nuomone tau bana bus gauti lygiai tokia pat galimybe kaip losiant su pirmu profiliu, be to profilio nebannina banina konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme tu sakai ,kad jie mato kada yra flasinta console o kada ne,tipo jie ziuri nepagal zaidimus,nes as pwz planawau formatuoti sawo console ta profily ir tada jungtis per kita profily su org zaidimu losiant live,bet kad wisi sako kad tai nera naudos,tai manau man neapsimoka net pirkti to org zaido palosiu menesy dbr kur turiu jei neuzbanins teks pirkti intika metams,bet wat problema jei nusiperki intika metams,o uz menesio uzbanina kas tada.......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme tu sakai ,kad jie mato kada yra flasinta console o kada ne,tipo jie ziuri nepagal zaidimus,nes as pwz planawau formatuoti sawo console ta profily ir tada jungtis per kita profily su org zaidimu losiant live,bet kad wisi sako kad tai nera naudos,tai manau man neapsimoka net pirkti to org zaido palosiu menesy dbr kur turiu jei neuzbanins teks pirkti intika metams,bet wat problema jei nusiperki intika metams,o uz menesio uzbanina kas tada.......

tada ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano klausimas butu toks. Tarkim i nauja neflashinta konsole isimetu savo sena hdd nuo banintos konsoles.

Ar taip man vel yra galimybe gauti bana vien del profilio (nes juk is profilio matos kad losti pre releasai ir pns) nors konsole neflashinta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad niekas niekas konkretaus atsakymo ir tikslau cia tikrai neatsakys,nes nei vienas nei as nei tu nei visi kas turi xbox nezino pagal ka dedami xbox banai tik tie kurie juos deda zino,ateity galbut bus imanoma nuo to apsisaugot bet dbr jeigu esi nors menkaiusiai kazka dares piratisko losias anksicau uz isleidima su piratiniais game ir pan tai tikimybe kad gali gauti bana yra ir bus....Wienintelis dalykas kada negausi bano tai tik tada jei losi su neflesinta konsole ir tik su org zaidimais.....Kitaip nera ir nebus...bent jau kol kas as manyciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nors mano achievmentai ir seivai visi normaliai ant naujos konsoles eis? Ar susikoruptina kaip kazkas sake?

Sakykit kas isbande.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki matau nekas neatsakete i mano klausima tai paklausiu per naujo : nusiperki baninta konsole ir ar viskas tvarkoj jei su seivais i hdd beis seivinti pereitus game ir gauti achievments ? nesugadins saves tie achievments nes juk profilis corupted ? ar eis zaisti normaliai aciu uz atsakymus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seivai visi veikia, achievementai lieka, gali gauti achievementus, tik isjungiama zaidimu instaliavimo i hdd funkcija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seivai visi veikia, achievementai lieka, gali gauti achievementus, tik isjungiama zaidimu instaliavimo i hdd funkcija

 

Achievmentus kuriuos surinksi su baninta konsole ir isidesi i nebaninta savo HDD, nebus tu Gscore kurie buvo gauti su baninta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.