NoOoOo333

XBOX Live Microsoft Points pirkimas.Padekit!

Rekomenduojami pranešimai

Bandau per Xbox.com isikelt i savo accounta 2000 Microsoft Points , bet nepavyksta.Suvedu visa reikiama info , spaudziu confirm , o ismeta:

Server is Unavailable

 

 

Troubleshooting Tips

 

 

 

* The web server may be too busy to accept your request. Try again at a later time.

* Click the Refresh button, or try again later.

* Go back to Xbox.com Home.

 

 

Technical Information

 

* The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Per konsole raso kitaip.Raso , kad neatpazysta mokejimo budo.

Gal galit patart kaip man nusipirkt tasku per interneta?(kortele yra Visa Virtuon)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk biški kalėdos daug kas pildo sąskaitas ir užtai rašo serveris perkrautas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar ymanoma pirkti xbox lvie pointus per paty xboxa jei as turiu visa virtuon bet mano kontaktine informacija ten uzregistruota kazkur airijoj?

 

o nezinot ar eina prikti per paty xbox'a jei pas mane ten gamercard uzregistruotas airijos kazkokiu adresu ar vistiek ajt su kortele pirktis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau pointus per xbox.com nors uzsiregistraves anglijoj, bet su lietuviska kortele ir adresu viskas gavos ciki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau pointus per xbox.com nors uzsiregistraves anglijoj, bet su lietuviska kortele ir adresu viskas gavos ciki

gal gali papasakot išsamiau? aš irgi bandau per xbox.com , profilis UK, pildant kreditines korteles info automatiskai parenkama salis United kingdom ir jos pakeisti negalima, visa kita info bandau vesti tikra išskyrus postal code, kuri tenka ivesti belekoki UK tipo, nes kitaip iškart rašo kad blogas postal code. na ir paspaudus corfirm raudonom raidem parašoma kad "we were unable to authorize you" bla bla bla.. iš korteles saskaitos už kiekviena bandyma nuskaitomas (užrezervuojamas 1litas) užsiknisau kariaut, bet taškų tai reikia ;)

Redagavo kukumalu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.