no0ne

Ko laukiat 2009 -aisiais ?

Rekomenduojami pranešimai

laukiu re5 mafia 2 ir gta iv the lost and damned gta iv patiko istorija o sito ir gi sudomino taik reiks lost :) o toliau tai pamatysiu ka naujo pranes kurejai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, kad EA Skate 2 :D Su kiekviena diena vis labiau ir labiau jo laukiu, o dėl kitų naujų geimų, tai per daug galvos nesuku.

Na gal dar THPS serija ką nors naujo ir įdomaus parodys, tikiuosi....

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaites atsakymus pamaciau kad dauguma jau ir sulauket savo megstamu zaidimu :thumbsup4: na o as laukiu Mafia II, The Godfather 2, FUEL, Forza motorsport 3, Call of duty modern warfare 2, Test drive unlimited 2 ( del sito tai negarantuoju ar siais metais bet kalbama apie ji buvo daug tik gaila kad oficialiai dar nera jokiu ziniu) toliau: Wolfenstein, kas be ko Resident Evil 5, Splinter cell conviction, Alan wake, na kaip ir viskas toks "kuklus" mano sarasiukas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciau komentarus ir pastebejau kad tik vienintelis intenso33 parase the godfather II. Mano nuomone jis bus vienas is geriausiu tokio tipo zaidimu.

 

Mano laukiamiausiu sarasas: FUEL, Mafia II, The Godfather II (Mano laukiamiausias 2009 zaidimas :D ), Call of duty modern warfare 2, Dead rising 2 (del dead rising nesu tikras kad iseis 2009 metais, bet tikiuosi 2009 metais iseis ), na ir tikriausia viskas. :D

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.