ZeaLot

Kaip teisingai įsirašyti XBOX 360 žaidimus?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal mazdaug zinot kas per problema, du diskus rasiau per imgburn isirase normaliai, idejus i xbox rodo kad krauna kelias sekundes, diskas skaitomas,bet niekas neivyksta ir data tiesiog paraso open tray, jokiu zinuciu kad blogas diskas ar nenuskaitomas nemeta, dekui jai padesit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal mazdaug zinot kas per problema, du diskus rasiau per imgburn isirase normaliai, idejus i xbox rodo kad krauna kelias sekundes, diskas skaitomas,bet niekas neivyksta ir data tiesiog paraso open tray, jokiu zinuciu kad blogas diskas ar nenuskaitomas nemeta, dekui jai padesit

 

1. Per nepakeitai ImgBurn pakeitiai layer break

2. Gali buti kad laziris uzsikirtes

3. Tiesiog papuole brokuoti diskai

PS:jeigu galit papyldikit

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, vakar man nuflesino xboxa i extreme lt 2 ir db isirasius zaidima nfs run praso updeito, taip turi but? updeitint? a nesugadins vel taip ka neveiks neviena sgeimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, vakar man nuflesino xboxa i extreme lt 2 ir db isirasius zaidima nfs run praso updeito, taip turi but? updeitint? a nesugadins vel taip ka neveiks neviena sgeimas?

 

Sugadins, pasiskaityt tema sita: http://www.playmanija.lt/forumas/t33245/warning-daebin-being-silently-updated-through-live/page__pid__251835__st__60?do=findComment&comment=251835

 

Ir trauk laida interneto is xboxo greiciau!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

irasiau Forza 4 truncate metodu. pirmas mano bandymas irasyt xgd3 geima.. irasinejant problemu nekilo, gale gavau lentele su "operation successfully completed". patikrinau Layer Break'a ir irasinejau i verbatim + r dl su ImgBurn v2.5.6.0. bet idejus zaidima i boxa ir pabandzius paleisti ismete "unrecognized disc. this disc is unreadable."

gal kas zinote kame problema? boxas flashintas i LT +2.0. aciu

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

įsirašiau šiandien AC:B su naujausia ImgBurn versija. Rašiau ant 2,4 greičio (tiksliau manau kad jis rašė nes toks įtarimas kad ta nauja versija nelabai palaiko tokio greičio). Įdėjus išmeta - The disc is not supported. Tai dabar klausimas ar reikėjo ant didesnio greičio rašyt, ant 4 kaip ir naujus žaidus, ar reikėjo senesnę versiją ImgBurn naudoti su kuria iki naujos fw rašydavau. Boxas flašintas į naujausią fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

įsirašiau šiandien AC:B su naujausia ImgBurn versija. Rašiau ant 2,4 greičio (tiksliau manau kad jis rašė nes toks įtarimas kad ta nauja versija nelabai palaiko tokio greičio). Įdėjus išmeta - The disc is not supported. Tai dabar klausimas ar reikėjo ant didesnio greičio rašyt, ant 4 kaip ir naujus žaidus, ar reikėjo senesnę versiją ImgBurn naudoti su kuria iki naujos fw rašydavau. Boxas flašintas į naujausią fw.

 

reik nupachint su abgx360 ji nes turi ap2.5 apsauga.

cia gidas sioks toks:

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Esu naujoke konsoliu srityje, bet senbuve PC srityje :) Pas mane XboX 360 SLIM 3.0LT. Turiu ta "sustra irasymo irengini" ir kol kas visi irasyti zaidimai eina kaip per sviesta, bet uzkliuvau su zaidimu, uzimanciu 7,05Gb, perleidimu per abgx360 (v.1.06). Gal kas patarimu kaip tuos zaidimukus(7,05Gb) irasyt? Ar i abgx error'us nekreipti demesio..? Nesinori gadinti DL'u :thumbsup4:

 

P.S. Jau radau kaip apeiti :)

Redagavo Yahowa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip irašyti COD MW3 i dvd r dl diska(nes jis uziima daugiau negu diske vietos yra.)? kad eitu be problemu ? :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu naujokas su xboxu ,per imgburn irasiau UFC 12 ,kai rase nebuvo jokiu klaidu nei eroru,viska dariau taip kaip parodyta,idedu diska i xboxa ir jis jo nenuskaito kaip filma atidaro vos ,stai kaip atrodo diskas vidui Mano nuoroda ,pasakykit gal ka netaip darau??

 

 

P.S Jai kas galit per team viewer iskept man veikianti zaidima ,tam 10lt papildymas.

Redagavo Skarbas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi parsisiunčiau Sniper Elite 2 iš LM. praleidau per abgx ir štai ką rodo:

 

Nuotrauka

 

ar galiu rašytis ar ne? Live nežaidžiu

 

ehmm tai būtų kokių pasiūlymų protingieji kurmiai?

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma jog jei nusilpes dvd room blogai zaidimas isiraso, bet veryfi rodo 100% viska tvarkoj ?]

 

 

Nes krc rasiau gow3 su nusilpusiu(nes i acme jau neberaso) i verbatim diska ir db man viska pilnai irase bet pradejus lost lb sunkei skaito diska, tai uzluzta tai visokie garsai kuriu su kitais game nebuvo pries tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, ar galiu mortal kombatą naujausią, jis lyg kad xgd2 yra rašyti šituo būdu: http://www.hardas.lt/2009/12/21/kaip-irasyti-x-box-360-zaidima/ ? mano fw lt 3.0

 

 

Not bad, žodis į žodį nukopijuotas gidas iš Playmanijos. Gali taip rašyt. Pats papraščiausias būdas įrašyt žaidimą yra parsisiuntus praleisti jį pro AGBX ir tada rašyt su ImgBurn programa, tada bent klaidų neprisivels ir žaidimas bus saugus žaisti online

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.