SoulReaver

XBOX 360 Jasper

Rekomenduojami pranešimai

Aisku kad lietuvoj dar nera nebent ten ta firma atsiveze bet ir tai netikiu jei i parduotuves neveza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziukas kiek suprantu is uk siuncia boxus... O idomu uk premiumu dar nera jasperiu? Ir turbut jei pirkciau bundle packa nebutu jasperis...

 

Ne į temą

Kaip manot kuris geresnis bundle? Su kung fu panda, lego indiana jones ir fable2 ar toks pat tik vietoj fable - gow2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziukas kiek suprantu is uk siuncia boxus... O idomu uk premiumu dar nera jasperiu? Ir turbut jei pirkciau bundle packa nebutu jasperis...

 

Ne į temą

Kaip manot kuris geresnis bundle? Su kung fu panda, lego indiana jones ir fable2 ar toks pat tik vietoj fable - gow2
apie premium ar elite jasper'ius dar niekur negirdeti kad butu pasirode, o jei pirksi ta bundl'e is UK tai 100 proc. kad bus falcone. jei zadi flashinti, tai variantas su indziu manau geresnis, o jis ir pigesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokinga kaip jus tikites gauti ta xboxa visu pirma jie nesiuncia i lietuva visu antra siuntimo mokesti pastu isgirde nebenoresit xbox ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokinga kaip jus tikites gauti ta xboxa visu pirma jie nesiuncia i lietuva visu antra siuntimo mokesti pastu isgirde nebenoresit xbox ^_^

jei jau taip - kiek reikia box'u ? kita savaite bus be problemu - kaina lietuviska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man juokinga kaip jus tikites gauti ta xboxa visu pirma jie nesiuncia i lietuva visu antra siuntimo mokesti pastu isgirde nebenoresit xbox :D

Ne į temą

Tai man juokinga ziuret ka tu rasai ^_^ Net graudu daros :) As bent rasiau kad siusiuos? Man yra kas perves, nepergyvenk tu tik ;)

 

To rlevin7: Tai jei flashinu patartum pirkt isvis be fables ar gow? Tik su indziu ir panda? Bet jei pirkciau su fable ar gow, lietuvoj pardavus man atsipirktu parvezimas kur duosiu zmogui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai man juokinga ziuret ka tu rasai ;) Net graudu daros :lock: As bent rasiau kad siusiuos? Man yra kas perves, nepergyvenk tu tik :)

 

To rlevin7: Tai jei flashinu patartum pirkt isvis be fables ar gow? Tik su indziu ir panda? Bet jei pirkciau su fable ar gow, lietuvoj pardavus man atsipirktu parvezimas kur duosiu zmogui ;)

Ne į temą

Ir ka tu gausi uz ta savo gow ar fable ? 60Lt? :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ir ka tu gausi uz ta savo gow ar fable ? 60Lt? :DD
Ne į temą

Na tikrai rasciau kas uz brangiau paimtu nei 60lt :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.