SoulReaver

XBOX 360 Jasper

Rekomenduojami pranešimai

Pirkęs pats ar tik manai? :thumbsup4: Aš šeip žiūrėjau ten, bet raso ten 2007 2008 metų, yra 2009 elitai bet nereikia man to elito. Tačiau kiti sako, kad gauna Jasperi užsisakydami tentą prekę kur parašyta 2008, tai turbūt tam saite blogai datos parašytos, bet nenoriu rizikuot, poto vėl falcona nusipirksiu ir bijosiu kekvieną kart jungdamas X'ą...

Iš ebay.de pirk, pats ten pirkau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Jasper nera jokios statistikos, neteko girdet atveju kad dar kas gautu rrod ar e74.

Pas mane asmeniskai jau pabuvojo 12vnt. jasper su E74 gedimu,11 pasitvarke.Skaiciuoju nuo jasper isleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Nunu b*****. MS jau is naujuju Jasperiu radiatorius nuplesineja, nes anie nebeperkaista. Bo GPU ir CPU sumazinus, isskiriamas silumos kiekis taip pat sumazejo. tai HANA chipui niekas kaip ir nebegresia. O pas tave matai jau 12 ju pabuvojo. kazka cia buri ......

But who knows. MS is a bitch, who takes money for a pleasure, and it does not matter if it last not so long ......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi netikiu kad tiek jasper buvo su e74, jei tai butu tiesa tai senai tai skambetu forumuose.... nebent jasper laiko ir tuos falconus kuriuos kazkada jis laike jasperiais... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo klausimas ar pas mane tikrai jasper ... Ar elite isvis turi jasper motherboard ? nes krc visi jasper aprashymai atitinka tiek voltai junktys gaminimo data ..... bet tu 512mb jame nera . nu vienuzodziu be hdd savint negaliu . nenoriu atidarinet bereikalingai ziuret ar uzrashyta jasper todel ir klausiu ar jasper pas mane ar kazkoks mutaves falconas ?

Redagavo Gytixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo klausimas ar pas mane tikrai jasper ... Ar elite isvis turi jasper motherboard ? nes krc visi jasper aprashymai atitinka tiek voltai junktys gaminimo data ..... bet tu 512mb jame nera . nu vienuzodziu be hdd savint negaliu . nenoriu atidarinet bereikalingai ziuret ar uzrashyta jasper todel ir klausiu ar jasper pas mane ar kazkoks mutaves falconas ?

512mb integruota atmintis yra tik Xbox 360 Arcade Jasper modelyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo klausimas ar pas mane tikrai jasper ... Ar elite isvis turi jasper motherboard ? nes krc visi jasper aprashymai atitinka tiek voltai junktys gaminimo data ..... bet tu 512mb jame nera . nu vienuzodziu be hdd savint negaliu . nenoriu atidarinet bereikalingai ziuret ar uzrashyta jasper todel ir klausiu ar jasper pas mane ar kazkoks mutaves falconas ?

"ar uzrashyta jasper " nu cia jau kzka pavarei i pievas, dar negirdejau kad butu viduj kazkur parasyta kad yra jasperis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas tave elite tai turi tureti 120gb hdd ir jei visi voltage ant boxo atitinka jasper tada tavo ir yra jasper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip yra galimybe kad gali gaut falcon uztai reik paziuret pries perkant :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei zadu pirkti Xbox 360 Premium su Burnout paradise ir dar kazkokiais zaidimukais viduje is Topo Centro. Tai tikriausiai bus Falcon?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali duot ir koki usilikusi falcona bet seip turetu turet ir jasperiu nezinau kaip pas juos gal kas pirkes yra? seip sakau reik paziuret gal leistu pries perkant i apacia paziuret boxo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau pasiteiraut as xbox 360 pirkau geguze anglijoje nauja jis pagamintas raso 2008-11-05 ar ten jesperis, bet man buvo rrod nezinojau kaip laikyt tada tai ir uzkaito o dabar laidai buvo uzsukti tai irgi zsidege tai ten jesperis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.