SoulReaver

XBOX 360 Jasper

Rekomenduojami pranešimai

Tai kas nors zinot jasperio failure rate, ar tikrai jie turi apsauga nuo perkaitimo? Nes nusipirkau jasperi arcade ir bijau db, kad neperskaitu, tai vis dar laikau ant dezutes, kaip sena xenona laikydavau :(

Apie koki cia failure rate galima sneket. kad praejus jau nu praktiskai 1 metam, nera rimtu/tikru faktu kad jasperiai gautu ten RROD ar ten E74 :X Aisku bus, bet vienetai :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Jasper nera jokios statistikos, neteko girdet atveju kad dar kas gautu rrod ar e74.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nesu matęs ar girdėjęs apie sugedusį jasperį per tuos metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikekimes, kad gal nebeges jasper'iai... saviski nezinodamas laikiau 4men ant kilimo tai nezinau pakolkas veikia viskas gerai ir laikau dabar jau normaliai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir mokėt 750 LT už Arcade? :) Ne ačiū :) Gal kas žinot kokių užsienio shopų, kur kainos būtų realios. Ir kaip su amazon.co.uk arba .fr, .de esat kasnors susidūrę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas priklauso nuo pardavejo, skirtingi yra pas kiekviena mokesciai. Daryk kaip as, isidedu i krepseli preke ir perku ja iki tol kol parodo kiek viskas kainuos, bet pinigu nemoku(nevedu korteles numerio). :)

Redagavo Sarasnoos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia Gali pasiziureti, siuntimo kaina + 30svaru nuo prekes kuri virsija 1kg.

Ačiū, XBOX kainos tai stulbinančios, tačiau 173 litai už siuntimą, pigiau čia gaunasi pirkt :) Gal kas žinot kokių parduotuvių, ne UK, kad siustų žemės paštu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, XBOX kainos tai stulbinančios, tačiau 173 litai už siuntimą, pigiau čia gaunasi pirkt :D Gal kas žinot kokių parduotuvių, ne UK, kad siustų žemės paštu.

Amazon siuntimas gal tik ~50lt, tai visai pigiai gaunas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkęs pats ar tik manai? :thumbsup4: Aš šeip žiūrėjau ten, bet raso ten 2007 2008 metų, yra 2009 elitai bet nereikia man to elito. Tačiau kiti sako, kad gauna Jasperi užsisakydami tentą prekę kur parašyta 2008, tai turbūt tam saite blogai datos parašytos, bet nenoriu rizikuot, poto vėl falcona nusipirksiu ir bijosiu kekvieną kart jungdamas X'ą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plastikai, apie shopto.net kalbi?

Čia aš apie shopto.net norėjau pasiteirauti... o jie siunčia konsoles į Lietuvą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia aš apie shopto.net norėjau pasiteirauti... o jie siunčia konsoles į Lietuvą?

Taip, tik teks moket uz siuntima 30 svaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.