dowisdowis

PC + TV = BELEKAS

Rekomenduojami pranešimai

sweiki, wa isigyjau nauja lcd telika gera full hd. 4 hdmi jungtys ir da wisokiu pilna, tai dar radau tokia jungti "pc" - taip parasyta. paziuriu i ta jungti o ten toks pats kistukas kaip i monika. snd neturejau ka weikt tai pabandziau ijunk. sawo akim nepatikejau - pc per metrini telika :) . isijungiu bioshock ir ziuriu weikia :) GRAFIKA LEDINĖ. net uz pc geresnė. taj pagalwojau n* tas xbox 360 ir ps3 jei cia grafika daug krutesnė. tik wa beda kad neturiu bevieles klavos ir da reikia kad koloneles butu pajunktos nes per tv garsas neina. Telikas 4,5k lt kompas 600 lt :) 2gb ramu E450 procas ir asus geforce 7900 gt/gto 128 mb. taj b** kaip ps2 gaunas o grafika dapyp kartu geresnė. :)

 

tai va galvoju ar cia nekenkia telikui???????? :) jei nieko tokio tai MAMAMIJA :) gal kas bande? gal turit kokiu minciu? pasidalinkit ;)

 

P.S. nepykit del tokio parasymo "detalaus" nes snd smegenys atostogauja. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nusikliedejei del grafikos ;] kaip tu gali sakyt kad jo grafika geresne ant to TV jeigu net nebuvai ant jo pajunges X360 ar PS3?

 

P.S. paziuresim kaip verksi kad neveza ant max grafikos po kokio pusmecio ;]

 

Ne į temą

P.P.S. tema ne vietoj - perkeliu ir ispeju

 

GorDo: Heh neuzmaciau kad ten pas ji stovi 7900.Jau dabar vsio ten pas ji

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geforce 7900 gt/gto 128 mb ??! :)

Man atrodo tu nemates leginiu grafiku , juolab kai dar bioshock zaidi... Tiosog akys priprate gal buvo prie mazos rezoliucijos

P.s dankratas : ka ten puse metu , va jau kita savaite GTAIV iseina ir fsio

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau kad atsilikes nuo gyvenimo esi, nes galima ir senus telikus prie pc pajung jau nekalbant apie LCD. O koks cia kompas uz 600lt? cia geras skaiai ane? lol

next, puse geru zaidmu nera ant PC.

ai, anyway mazvaikis esi, pasigyrei bet likai durnio vietoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telikui tikrai nekenkia, bet man asmeniškai ilgiau pasėdėjus akys "varva", todėl patariu susigrąžint paprastą moniką

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nesupratau ka tu tuo norejai pasakyt :)
cia tipo kad ps3 ar x360 grafika blogesne nei jo kompo su 128mb waizdushke :):) speju net pro streeta ant max neweztu jo pc..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Apie koki pro streeta kalbi pas mane 128mb vaizdo, most wantedas lagina ant high :)
Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie koki pro streeta kalbi pas mane 128mb vaizdo, most wantedas lagina ant high :)

Ne į temą

Tu supranti kad ne MB esme?ar nesuprati tu to?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NA nesmerkit taip zmogaus, tiesa jis sako, kad gali matyt geresni vaizda ant bioshock, negu ant ps3 ar xbox. As bandziau zaist ir per ps3 ir per pc, tad galiu pasakyt, kad tikrai geriau atorodo zaidziant per pc (kalbam apie bioshock), nes egzistuoja toks dalyjkas kaip 16x AA ar QAA ir AF, o su jais tikrai vaizdas atrodo geriau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus nenoretumet pabandyt pajunkt is kompo DVI i TV HDMI (dvi-hdmi) tai jau ne ledine o kristaline grafika butu ;) (man atrodo db ne taip junge ;) )

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau pasijunges pc ant full hd teliko per hdmi, zaist zaidimu nemeginau, bet ziurejom ratatouile mulitka 7gb uzimantis tai tikrai buvo jegiskai :whistling:

o geiminimui pc prie tv tai visiska nesamone, jei full hd turi pc isvest 1920x1280 grafika kazkas tokio tai kosmosai jau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau pasijunges pc ant full hd teliko per hdmi, zaist zaidimu nemeginau, bet ziurejom ratatouile mulitka 7gb uzimantis tai tikrai buvo jegiskai :whistling:

o geiminimui pc prie tv tai visiska nesamone, jei full hd turi pc isvest 1920x1280 grafika kazkas tokio tai kosmosai jau..

nu ziurejai 720p HD kokybes filma, so what? Cia jus rasot kaip kazkokia naujove atrade, aisq kad labai gerai kai gali atsisust HD filma ir paziuret, nereikia Bluray grotuvu ir disku pirkt.

Ne nu tai 1080i/p consoles irgi isnesa, tai kokie cia kosmosai? PC jau kosmosas, o console jau ne (tipo shudas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ziurejai 720p HD kokybes filma, so what? Cia jus rasot kaip kazkokia naujove atrade, aisq kad labai gerai kai gali atsisust HD filma ir paziuret, nereikia Bluray grotuvu ir disku pirkt.

Ne nu tai 1080i/p consoles irgi isnesa, tai kokie cia kosmosai? PC jau kosmosas, o console jau ne (tipo shudas).

as nesakau kad pc kosmosas, nu man filmas tai tikrai nerealiai atrode nes as pirma karta tokios kokybes ziurejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tai kodėl Jus perkat PS2 jei galite žaisti žaidimus per kompiuterį prisijungus prie televizoriaus?

Tai jei del PS2 žaidimų tai tam emuliatorius skirtas.

Redagavo dankratas
Tag`ai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.