• įrašai
    65
  • komentarai
    79
  • peržiūros
    96.189

Shin Megami Tensei (1992,2014) Apžvalga + (RE4HD ir kt dalykai)

Mason13

1.384 peržiūros

Picture11.jpg1675htk.png

Sveiki, broliai ir seserys su jumis aš Mason13 ir šiandien pristatau seną, bet už mane šiek jaunesnį vaidmenų žaidimą Shin Megami Tensei (Jap. Tikrosios Deivės Atgimas) išleistą dar 1992 metais „Super Famicon“ konsolei, dėl didelio populiarumo buvo perleistas „Sega CD“,“Playstation“, „Gameboy Advance“ platformoms su geresne grafika ir garsu. Nors žaidimas buvo išleistas tik Japonijoje vertimų grupė „Aeon Genesis“ 2002 metais išvertė žaidimą į anglų kalba ir padarė jį prieinamą platesniai auditorijai. Žinoma vertimas turi šiokių tokių bedėlių, kurios ištaisomos su papildomais pataisymais. Šis žaidimas yra trečiasis serijos „Megami Tensei“ žaidimas.

Kompanija „Atlus“ šio pristatymo kūrimo metu pranešė, kad 2014 kovo 18 žaidimas išeis „iOS“ platformoje pirmakart su oficialiuoju vertimų į anglų kalba, Android versija turėtų pasirodyti vėliau. „iOS“ bus „GBA“ versijos portas su priedais ir ankščiau minėtu vertimu.

 

 

Taigi svarbiausias klausimas kuogi šis žaidimas ypatingas?

 

Kitaip negu daugelis tuo meto Konsolinio styliaus vaidmenų žaidimų, kurių veiksmas vyksta viduramžiose Shin Megami tensei pasižymi stipria siūžetine linija, kuri pasakoja apie Japonija 1990 - ais, tarp dviejų šalių JAV ir Japonijos kyla konfliktas,Jav įveda karinę intervencija, nes Japonijos generolas Gato surengia, karinį perversmą ir užima valdžia. Atsiranda branduolinio karo gresmė.

Šiame žaidime, liečiamos visos „jautrios“ temos : Genocidas, Religinis fanatizmas, besaikis politikų godumas, Rasizmas ir beveik viskas, kas vakarų pasaulyje daugiau-mažiau laikoma tabu.Žaidime naudojama visų religijų simbolika ir mitai, kūrėjai galėčiau sakyti apsiskaite ir samokslo teorijų prasme

Be išvardintų dalykų žaidime nagrinėjami ir moraliniai, filosofiniai klausimai, kurie dažname žaidime neužduodami: Ar blogis visada blogas ar gėris visada geras, nes žaidime pasitikėti gali tik vienų žmogumi – savimi, nuo žaidėjo pasirinkimo priklauso kaip baigsis žaidimas. Visą įtaka žaidime daro pats žaidėjas.Todėl šis žaidimas laikomas vienu įnovatyviausiu savo žanro atstovų tarpe.

 

Žaidimo siužetas

Šio žaidimo veiksmas padalintas į dvi dalis: 1990-sius ir 2020- sius.

199x arba žaidimo įžangoje Tokijo mieste, mūsų veikėjas septiniolikmetis paauglys iš vieno labai talentingo ir vežimėlyje įkalinto programuotojo Styveno (kuris nors labai panašus,tačiau nėra įžymusis fizikas) gauname demonų iškvietimo programą, kuri kaip pavadinimas pasako išviečia demonus, tačiau automiškai jie neišlenda, nes juos reikia sugauti kaip pokemonus vaikštant gatvėje.

O gaudyti juos reikia paprastai kovos mygtuką „TALK“, kuris leis šnekėti su demonų ir pasirinkti ar nori kalbėti švelniai „Friendly“ ar grūbiai „Threatening“. Demonas gali atvirai šaipytis iš veikėjo ir versti jį vykdyti savo salygas, nes demonai į tavo būrį už „Ačiū“ neprisijungia. Žaidime yra ir vienas labai svarbus dalykas – mėnulio fazės nuo jų priklauso kaip gerai jums seksis ir tam tikroms fazėms esant jums net neapsimokės derėtis su demonais, tik žudyti.

Mūsų veikėjas šiame žaidimo etape susiranda tris draugus, kurie jam padeda žaidime, Tokijo miestas dėl Gato įvykdyto karinio perversmo yra izoliuotas, nuo likusio pasaulio, prie kiekvieno kelio pastatyti kareiviai, kurie nepraleidžia pašaliečių. Viename sapne kurį susapnuoja herojus, mes pamatome Juriko, mergina, kuri siekia užvaldyti mūsų bičą, ji taip pat siekia Gato valdžios įtvirtinimo. Tuo pačiu metu į Tokija pasiunčiamos ir Amerikos pajėgos, kurios palaiko tvarka mieste. Dėl kilusių neramūmų pasireiškia ir dvi fanatikų koalicijos Gajai (The Giaians) – kuri siekia prikelti šėtoną ir Mesianai (The Mesians) – šita grupė siekia įvesti Dievo valdžia. Abi jos šiame žaidimo etape ganėtinai ramios.

Dėl mieste neseniai prasidėjūsių nužudymų ir pagrobimų, kaltė suverčiama pasirodžiusiems demonams, o kadangi mūsų veikėjas ir jo draugai gali valdyti demonus jie suemami Gato ir nusiunčiami į ligoninę „perprogramavimui“ nuo šitos vietos tiek herojaus tiek ir tokijo gyventojų, gyvenimai pradeda blogėti.

 

2020-eji

Šiame etape prasideda tikrasis žaidimas, praėjo trisdešimt metų po to kai visame pasaulyje įvyko branduolinis holokaustas. Didžioji dalis Tokijo gyventojų žuvo, pinigai nuvertėjo. Ankščiau minėti Gajai ir Mesianai pradėjo atvira karą ir visus ne su jais jie laiko priešais, kurios reikia iškarto žudyti.

 

Trečiadienį sumąsčiau paįvarinti kanalo turinį ir šiek tiek paprikolinti (end result iz dis):

https://www.youtube.com/watch?v=TZ_aDcS_I1s

 

Toliau Resident Evil 4 HD (PC) pristatymas:

https://www.youtube.com/watch?v=f-lZf8JHK-c

 

 

Ir jeigu kas nematė atnaujinimas dėl PVZ projekto (pranešama tiksli vertimo bandomosios versijos išleidimo data)

 

INDIE Game parodymas (Anglų kalba)

https://www.youtube.com/watch?v=pU1kZurDxpk

  • Patinka 4


2 komentarai


Rekomenduojami komentarai

GBA isversto y anglu nera ar nerandu? SNESui radau o vat tam ne :/ Pamaniau butu smagu ant telo emuletoriaus papliekt.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ne, išversta tik originali versija (neoficialiai), ir  dar pasirodys mineta iOS versija (greitai po jos galbūt ir android) su oficialiu vertimu, kaip žaisis ši versija sužinosim kovo 18.  

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Svečias
Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.